2000-3000 TL Arası Masaüstü PC Önerisi

Semih Uğur

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Baslıkta da gördüğünüz üzere 2000-3000 TL arası iyi bir oyun PC arıyorum. Bütçe sınırının olmasının sebebi babam. Durmumuzun olduğu halde fiyatı sıkıntı eder diye korkuyorum. Bana sadece GTA gibi yüksek performans istiyen oyunları kasmadan donmadan çalıştırabilecek bir sistem lazım önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartını RX 470 4GB seçersen 3000 TL oluyor.
2100 yeni.JPG

Teşekkür ederim aklınızda başka şeyler varsa da yazabilirmsnz ekran kartını msı gtx 960 düşünüorum bu arada
artık GTX 900 serisi ekran kartları alınmaz RX serisi F/P açısından en iyiler RX470 senin için en iyi seçim olacaktır arkadaşın önerdiği sistemi alman seni uzun süre idare eder bu arada GTA5 yüksek sistem isteyen bir oyun değil :D

Quanic teşekkür ederim tavsiyen için.Düşünebilirim olabilir peki toplamak yerine bu sisteme benzer hazırda bir bilgisyar varmı

Bu arada hangi arkadaşın önerdiği rx 470 öneren arkadaş mı

Teşekkür ederim aklınızda başka şeyler varsa da yazabilirmsnz ekran kartını msı gtx 960 düşünüorum bu arada
Dediğim ekran kartı GTX 960 dan çok daha iyi bir kart. Hem de yeni mimari ve daha az güç tüketiyor. Yine de siz bilirsiniz. Ben önerimi verdim alıp almamak sizin kararınız. Fakat GTX 900 serisi alarak büyük bir hata yapmış olursunuz.

Tavsiyene uyup onu almaya çalışacağım kardeşim çok teşekkür ederim.İlerde danışmak adına facebook adresiniz varsa atabilrmsnz

ve de topladığın site hangi site

Bilgisayarın hepsi yazdıklarından ibaret değil mi yani ek olarak fan işlemci soğutucu felan eklememe gerek yok

Bilgisayarın hepsi yazdıklarından ibaret değil mi yani ek olarak fan işlemci soğutucu felan eklememe gerek yok

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı