2000-3000 TL bandında günlük ayakkabı önerisi

Niye hocam? AF1 gayet rahat değil mi?

Hocam ben genelde basketbol ayakkabısı tercih ediyorum hem oynadığım için hem de gündelik için rahat oluyor sadece 1 kere AF1 almıştım 2 3 sene önce onlara göre zayıftı rahatlığı biraz ama tabii diğer ayakkabılara göre rahat yine de.

Bir de hocam ben direkt düz beyaz istiyorum. Grili olan belki olabilir de diğerlerini beğenmedim.

Hocam ben genelde basketbol ayakkabısı tercih ediyorum hem oynadığım için hem de gündelik için rahat oluyor sadece 1 kere AF1 almıştım 2 3 sene önce onlara göre zayıftı rahatlığı biraz ama tabii diğer ayakkabılara göre rahat yine de.
Hocam ben terletmemesini de istediğim için basketbol seçemiyorum maalesef. Onlar zaten genelde bol tasarımlı değişik renkli oluyor.

Hocam bende beyaz tonlarında bunları bulabildim istediginize en yakin olan gri logolu olan sanırım.
Anladım hocam. Peki bu nasıldır Amazon.com.tr
Aralarındaki fiyat farkına değecek bir fark var mı? Hem bu düz beyaz daha çok sevdim.
Puma'nın başka modeli varsa aynı böyle onlara da bakabilirim. Yani bir tek Caven 2.0 mı var aynı tarzda? Pumanın modellerini pek bilmiyorum.
Daha ucuza orjinal nerede bulabilirim eğer başka bir modeli de yoksa aynısından. @SpinG

Anladım hocam. Peki bu nasıldır Amazon.com.tr
Aralarındaki fiyat farkına değecek bir fark var mı? Hem bu düz beyaz daha çok sevdim.
Puma'nın başka modeli varsa aynı böyle onlara da bakabilirim. Yani bir tek caven 2.0 mı var aynı tarzda? Pumanın modellerini pek bilmiyorum.
Daha ucuza orijinal nerede bulabilirim eğer başka bir modeli de yoksa aynısından. @SpinG

Hocam attığım Nike'larda öyle taban teknolojisi falan yok benim şu ana kadar kullandığım pumalar da gayet iyiydi hiç yırtılan falan olmadı ben fiyat farkına çok degecegini sanmıyorum açıkçası.

Hocam attığım Nike'larda öyle taban teknolojisi falan yok benim şu ana kadar kullandığım pumalar da gayet iyiydi hiç yırtılan falan olmadı ben fiyat farkına çok degecegini sanmıyorum açıkçası.

Anladım hocam, başka öneri gelmez ise şehrimde bir yerde caven 2.0 bulup denemeye çalışacağım. Sonra da Amazon'dan alırım. Bir de şurada basketbol ayakkabısı yazıyor ama ne alaka anlayamadım hocam. @SpinG

1713900494091.png

Bu arada bulamazsam şehrimde, Amazon'da ücretsiz iade tarzı bir şey yazıyor o nedir nasıl oluyor bilen var mı dostlar?

Yani ayakkabı mesela bir şeye sarılı geldiyse jelatine falan onu yırtıp denersem ayağıma oluyor mu sıkıyor mu diye iade edebiliyor muyum hiçbir zarar vermezsem ayakkabının kendisine?

@pawEn hocam muhtemelen rastgele yazmışlar basketbol diye kendi sitesinde de öyle geçmiyor zaten.
Ücretsiz iade konusunda da okuduğum kadarıyla Amazon'un kendi satıcısı için geçerli yazıyordu ama çok bilgim yok hocam ürün iade etmedim amazona.

Anladım hocam kendi satıcısıyla az çok aynı fiyat zaten. İade süreci nasıl işliyor bilen var mı acaba? @Yağız Özel Hocam sizin prime vardı belki ayakkabılarda iade nasıl işliyor biliyorsunuzdur.
Valla hocam hiç Amazon'dan iade etme durumum olmadı nasıl bir şans varsa hiç kötü ürün denk gelmedi yani bilmiyorum pek nasıl işliyor ayakkabı iadesi.

Geri
Yukarı