2000-3000 TL kulaklık önerisi

Boran Hamarat

Kilopat
Daha fazla  
Çok FPS oyunu oynamıyorum. En önem verdiğim şey kulaklığın rahatlığı ve asla ağrı yapmayacak bir kulaklık arıyorum Cloud 2 veya 3, Razer BlackShark V2 X, Corsair Void arasında takıldım Corsair'in HS80'ini denedim çok rahatsız geldi. Hangisini tercih etmeyelim ya da başka önerebilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Cloud Alpha 2den daha mı iyi dayanıklılığı nasıldır uzun zaman kullanmayı düşünüyorum.

Bu çok günlük kullanım için sanki oyun odaklı bişey arıyorum.
Blackshark V2 bence daha iyi ama malzeme kalitesi Cloud Alpha ile kıyaslanamaz bile. klasik Razer'in çöp malzeme kalitesi bunda da var.

Blackshark V2 bence daha iyi ama malzeme kalitesi Cloud Alpha ile kıyaslanamaz bile. klasik Razer'in çöp malzeme kalitesi bunda da var.
Razer klavyemi 3 sene civarı kullandıktan sonra tuşlar tutukluluk yapmaya başladı ondan ötürü bi ön yargım var zaten. Dayanıklılık olarakta hyperx öndeyse onu tercih edeyim.

@Boran Hamarat Cloud Alpha, Cloud 2'nin ust modeli.
Cloud Alpha mi cloud 3 mü peki

Cloud Alpha 2'den daha mı iyi dayanıklılığı nasıldır uzun zaman kullanmayı düşünüyorum.

Bu çok günlük kullanım için sanki oyun odaklı bir şey arıyorum.

Vallahi hocam günlük kullanımdada iş görüyor ama oyunlarda da çok iyi. CS2 oynarken kim nereden geliyor hepsi belli bir de nasıl yapmışlarsa arkadan gelen sesleri bile duyabiliyorum.

Geri
Yukarı