2000-3000 TL mekanik klavye önerisi

PunkiesT

Hectopat
Daha fazla  
Belirttiğim fiyat aralarında bilek desteği olan RGB NumLock tuşları olan Türkçe karakterleri olan mekanik klavye arıyorum. XPG Summoner önerildi ama Türkçe karakter olmadığından beğenemedim.

Bu klavye 2 gün önce 2999 TL'yte düştü eğer optik swtich hoşuna giderse.

TKL olmayacak ise aslında o bütçeye alınabilecek en iyi klavye (custom istemediğinizi varsayıyorum)

Ama eğer TKL yani numpad tuşu olmasa da olur derseniz ise;

Bu klavye 2 gün önce 2999 TL'yte düştü eğer optik swtich hoşuna giderse.

TKL olmayacak ise aslında o bütçeye alınabilecek en iyi klavye (Custom istemediğinizi varsayıyorum)

Ama eğer TKL yani numpad tuşu olmasa da olur derseniz ise;

ASUS'un bilek desteği yok K70 %75 NumLock tuşları da olmalı Corsair K70 Pro bunu yeni görüyorum ilk defa sen önerdin güzel duruyor

Bu durumda;

veya

gibi seçenekler kalıyor hocam geriye. Opx switchleri bir araştırın derim ben basma mesafeleri 1mm çünkü. Eğer uyar derseniz K70 Pro sizin için en uygunu. Bileklik desteği iyice yumuşak kavuçuk gibi olsun derseniz Asus daha iyi seçenek.

Bu ürün yine 2 gün önce incehesapta 3600 TL gibi bir fiyatı vardı. Cuma günleri incehesap indirimine bakmanızda yarar var hocam. Ayrıca sinerji ve itopyada bu aralar indirim gecesi vs. gibi durumlarda oluyor.

Xpg summoner TR dizilim lakin tavsiye etmem.

Fotoğrafa değil açıklamaya bakın.

Bilmiyorum yarın arayıp soracağım zaten gaming.gen en hesaplısı orada ve Gaming gecesinde bakacağım.

XPG Summoner TR dizilim lakin tavsiye etmem.

Hangi yönden tavsiye etmiyorsun çok önerilen bir klavye insanlar tarafından şu anki klavyem iyidir herhalde :D

Bilmiyorum yarın arayıp soracağım zaten gaming.gen en hesaplısı orada ve Gaming gecesinde bakacağım.

Hangi yönden tavsiye etmiyorsun çok önerilen bir klavye insanlar tarafından şu anki klavyem iyidir herhalde :D
Çok kısa sürede yıpranan bilek dayama kısmı ayrıca belirli harflerde olmayan ve hatta klavyenin genelinde az olan arka aydınlatmanın zayıflığı. 400 TL daha ekleyip Asus Scope RX almak çok daha mantıklı. Tek sorun bileklik desteği yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı