2000-3000 TL monitör önerisi

Bütçe
3000

-Empty-

Hectopat
Monitör
ASUS Tuf Gaming VG247Q1A
Öncelikle merhaba ben şu anda ASUS TUF Gaming VG247Q1A'yı kullanıyorum ve yanına 2. monitör almayı düşünüyorum. Inchleri aynı olsun çerçeveleri aynı olsun bir de ayaklıkları aynı olan bir monitör var mıdır minimum 75 Hz bütçe 2000-3000.

Son düzenleyen: Moderatör:
Samsung LF22T450FQRXUF
Acer K221QHbi
MSI Pro MP241X

Hepsi de 2300 civarlarında. Samsung olanda pivot var. Dik yan sağ sol her şekilde koyabiliyorsun.

Öncelikle merhaba ben şu anda ASUS TUF Gaming VG247Q1A'yı kullanıyorum ve yanına 2. monitör almayı düşünüyorum. Inchleri aynı olsun çerçeveleri aynı olsun bir de ayaklıkları aynı olan bir monitör var mıdır minimum 75 Hz bütçe 2000-3000.

Usta bends VG247Q1A almayı düşünüyorum iyi mi?

3k fiyat bandında ve belirttiğiniz konfigürasyona uygun bir monitor gibi duruyor arzu ederseniz göz gezdirebilirsiniz..

aralarında acer olanı almak mantıklı gibi
Acer olanın renk kalitesi pek iyi değildir ama. MSI en iyi renkleri verir. İkincil monitör olarak alınacaksa pivot özelliği önemli. Ben olsam samsung olanı alırdım.

3k fiyat bandında ve belirttiğiniz konfigürasyona uygun bir monitor gibi duruyor arzu ederseniz göz gezdirebilirsiniz..

Gamepower gibi markalardan hayır gelmez.

Acer olanın renk kalitesi pek iyi değildir ama. MSI en iyi renkleri verir. İkincil monitör olarak alınacaksa pivot özelliği önemli. Ben olsam Samsung olanı alırdım.

Gamepower gibi markalardan hayır gelmez.

Sevgili arkadaşım eleştirinin bilimsel bir karşılığı varsa derin analiz yapılır. Bu şekilde marka üzerinden sadece suizanla yorum yapmak hoş değil. Tabii takdir sizin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sevgili arkadaşım eleştirinin bilimsel bir karşılığı varsa derin analiz yapılır. Bu şekilde marka üzerinden sadece suizanla yorum yapmak hoş değil. Tabii takdir sizin.
Estağfurullah hocam. Marka bu forumda olsun başka forumlarda olsun kötüleniyor. Sürü psikolojisi ile hareket etmiyorum ama bu markaların monitörleri her ne kadar IPS panel yüksek tazeleme hızları vaad ediyor olsa da uzun vadede çok kötü monitörler. Özellikle ghosting konusunda iğrençler. Daha Samsung gibi dev markalar bile halen ghosting sorununu adam akıllı çözebilmiş durumda değiller kaldı ki gamepower gibi merdiven altı markalardan düzgün monitör beklemek saçma. Ölü piksel sorunları vs. hiç bahsetmiyorum bile. Aldıktan en geç 7-8 ay sonra ekran ölü pikseller çoğalmaya başlayacak zaten. Görüntü kaliteside kaliteli değil. Model üzerindende olsa marka üzerindende olsa gamepower gibi markalara yanaşılmaz. Monitör markaları LG, ViewSonic, Samsung, AOC gibi markalardan olmalı. Monitör sonuçta bu. Görüntü kalitesi için alıyoruz.

Ben memnunum monitörden ara sıra pixelleşiyo aç kapa yapıyorum 6sn flan suruyo düzeliyo.

Bir de şuan ben display port kullanıyorum 1 monitör dp olsa diğeri hdmi olsa bir sorun olur mu?
Dostum dolap'tan az önce 2400 liraya 1.5 yıllık VG24VQ aldım. 3800'den sıkı pazarlıkla aldım. Gelince göreceğim :D

Yeni konular

Geri
Yukarı