2000-3000 TL PC toplama

Bütçe
2000,2500,3000
Şu anda 16 GB RAM olmadan ortalama bir PC söz konusu bile değil işlemciyi 3200G ile değiştirip 16 GB RAM yapın zaten APU sistem.

Vazgeçtim hocam istediğim oyunları minimumda oynayacaksam 2500 lira harcamanın gereği yok 2500 büyük mebla :D.

Biraz daha para biriktirip (5000TL civarı) GTX1650 Super'li sistem toplanır. Minimumda oynarsınız bu oyunları.
Para biriktirirsem 2060s veya üzerili sistem toplarim. Eyvallah sağolun bu sene bu paraya pc toplamanın imkansız olduğunu anladık seneye 4000 liralar çöp olur 🥲.

Baktım en son 2000 liraya açılan konu geçen sene açayım dedim hem de ihtiyacım var artık. Origins zorlarsa odisseys, God of War kaldıracak PC almak istiyorum aklımdaki en yüksek sistem isteyenler bunlar; PUBG, Fortnite, pes, Valorant bunları zaten toplayacağımız sistem kaldırır.
i3 10100F ve 1050 Ti ikilisi uyuyorsa ona göre ucuza PC toplayalım. Bütçeyi yazdım en ucuz PC toplayacak yarışmacılara başarılar dilerim :D.

Biride çıkıp dememiş God of War sadece PS4'te var.

Nasıl ya kaç yıl oldu PC de yok mu?

Yok.

PS exculisive oyunu.
Yok.

PS exculisive oyunu.

Unchardet The Last of Us Horizon Zero down bunlar hep PS özel oyunları yani bazıları. Daha oyun var PS4'te olup PC de olmayan aklıma bunlar geldi şimdilik.
Bu arada öyle PC tutkunu değilsen gir letgoya ver 2000 çift kollu oyunlarıyla PS4 Slim al oyunları bitirip sat sonra başka oyun al bitir sat falan oyunlara para vermemiş olursun Türkiye'de o paraya bilgisayar alamazsın sahibinden letgo falan kazıklanırsın söyleyim yani bana göre PS4 PC'den bin kat daha zevkli PC'den CS:GO Valorant LoL o paraya toplayacağın PC ile oynamak mı yoksa PS4'ten unchardet pes FIFA God of War falan oynamak mı sen karar ver.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı