2000-3000 TL telefon önerisi

Öncelikle telefonu ne için kullancaksın? Oyun oynayacak mısın, şarjının ne kadar gitmesini istiyorsun. Kısacası beklentin nedir?

Telefondan oyun oynamayı seven birisi değilim şarjı önemli tabii gündelik işlerimi görmesi lazım kamerasının iyi olması lazım genelde işim için kullanacağım.

Ayrıca arkadaşlar hangi modeli niye öneriyorsunuz pek anlayamadım. Açıklarsanız daha memnun olurum.
Kısa bir araştırma sonucu bütçenize göre önerebileceğim modeller;
____________________________________________________________________________________________________
Oppo Realme 5i - 2200 TL;
____________________________________________________________________________________________________
Samsung Galaxy A20s 32GB - 2455 TL;
Redmi Note 9 64GB - 2459 TL;
Oppo A31 64GB - 2572 TL;
Oppo Realme 6i - 2600 TL;
Oppo A9 2020 128GB - 2650 TL;
Oppo Realme 6 - 4GB RAM / 128GB - 2700 TL;

8 GB RAM / 128GB - 2900 TL;
Samsung Galaxy A21s 64GB - 2759 TL;
Samsung Galaxy M31 2020 128GB - 2800TL;
Samsung Galaxy A30s 64GB - 2800TL;
Redmi Note 8 Pro (Kendi telefonum) - 2800 TL
Teknik detaylarına burdan ulaşabilirsin;
Redmi Note 9 Pro
64 GB modeli 2989 TL;

128 GB modeli 3259 TL;
_____________________________________________________________________________________________________
Oppo A72 4GB RAM / 128GB - 2969 TL;
_____________________________________________________________________________________________________
Samsung Galaxy M30s 64 GB - 2988 TL;
Büyük ihtimalle diyeceksin ki, ben hangi birini tercih edeyim bu kadar model içerisinde. Bunlar 2000-3000 TL arasındaki seçeneklerden en iyileri. Tercih yaparken kullananların yorumlarını dikkate almak gerek. Listede Oppo Realme, Samsung ve Redmi markaları var sadece. Evet bu meblalara iPhone 7 Plus veya belki başka markaların telefonlarını da alabilirsin ama 2000-3000 tl ye fiyat performans bir ürün düşünüyorsan Android tercih etmelisin.
Fikrimi soruyorsan, Kasım ayında Redmi Note 8 Pro modelini satın aldım. Bugüne kadar her türlü işimi gördü. Bir xiaomi fanı değilim, Kasım ayında 2200 TL gibi bir fiyata alabileceğim en iyi cihaz bu olduğu için tercih ettim. Yakın zamanda da Redmi Note 9 serisi çıkmış. Ben olsam o seriden bir cihaz tercih ederdim. Kesinlikle diğer markaları kötülemiyorum yanlış anlaşılmasın. Ben Redmi Note 8 Pro kullandığım için şuan sadece o telefon hakkında yorum yapabilirim.
çok teşekkür ederim faydalanacağım bu araştırmanızdan :)

Telefondan oyun oynamayı seven birisi değilim şarjı önemli tabii gündelik işlerimi görmesi lazım kamerasının iyi olması lazım genelde işim için kullanacağım.

Ayrıca arkadaşlar hangi modeli niye öneriyorsunuz pek anlayamadım. Açıklarsanız daha memnun olurum.

çok teşekkür ederim faydalanacağım bu araştırmanızdan :)
Oyun değilse kesinlikle Oppo Reno 2z Hocam. Redmi Note 8 Pro arkası plastik olduğu için ısınıyor.
Oppo Reno 2Z yi önerme sebebim 8 gb rami olması, arayüzünün hızlı ve gelişmiş olması , Kamerasının o fiyattaki en iyi olması , ve şarjının çok uzun kullanılması.

Oyun değilse kesinlikle Oppo Reno 2z Hocam. Redmi Note 8 Pro arkası plastik olduğu için ısınıyor.
Oppo Reno 2Z yi önerme sebebim 8 gb rami olması, arayüzünün hızlı ve gelişmiş olması , Kamerasının o fiyattaki en iyi olması , ve şarjının çok uzun kullanılması.

Kasım 2019'dan beri kullanıyorum. Cihazda HDR Ultra'da PUBG Mobile oynamama rağmen abartıldığı kadar ısınmadığını söyleyebilirim. Arkadaş zaten oyun oynamayacakmış. Ancak Oppo Reno 2Z de şık bir telefon. Gözümden kaçmış.

Kasım 2019'dan beri kullanıyorum. Cihazda HDR Ultra'da PUBG Mobile oynamama rağmen abartıldığı kadar ısınmadığını söyleyebilirim. Arkadaş zaten oyun oynamayacakmış. Ancak Oppo Reno 2Z de şık bir telefon. Gözümden kaçmış.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Tamam da güzel kardeşim, arkadaş oyun oynamayacağını söylüyor. Oyun oynamadığı sürece hiçbir şekilde ısınma yok. 4500 mAh batarya da 2 günü kurtarır.

Ben Redmi Note 8 Pro alması için teşvik etmiyorum kimseyi. Zaten upuzun bir liste yaptım. Gözümden kaçan modelleri de sağolun belirtiyorsunuz. Bu modellerin arasında karşılaştırma yaparak kararını verebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı