2000-3000 TL'ye sistem toplama

Basri

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar hiç güzel bilgisayarım olmadı. Apple Mac Mini aldım ama ondan da hiç memnun değilim. Yeni bir PC toplamak istiyorum ama 2000 TL bütçem var, belki 3000 olabilir. Tek isteğim oyunları kasmadan oynayabilmek ve ortalama bir PC'den biraz yüksek olmasını istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok baktım pek anladığımda soylenemez. Saat 10-11 den beri sadece ekran kartına baktim.

Toplam ücreti nedir? GTA V, Crysis 3 ve Far Cry 3'ü kaldırır mı? i7 işlemci daha iyi değil mi? Ayrıca 3000 TL'yi geçiyor. Mesela süper bir ekran kartı olsa, diğer bileşenler ortalama yada aşağıda olsa bu PC'den performans beklenir mi?

2. El ama cok kullanilmamis parcalar zararmi yoksa kârmı olur?(yeni tasindigimiz icin internetimiz yok telefondan bağlandım)

3100 TL civarı tutuyor. 2.el parça tavsiye etmiyorum. İstediğiniz oyunları kaldırır. İ5 işlemci oyun için yeterlidir. Siz bütçenizi artırıp benim söylediğim sistemi alabilirsiniz.

Belkide pc topliyamiyabilirim.ama overclock cok ısıttığı icin istemedim ama fanım iyi olursa iyi biseymis overclock

Bütçem yok bile denebilir. Olay şu benim 1000-1500tl param vardı annemin bankasına yatırdık.kendimde bayram param+kardeslerimle anlasıp onların bayram paralari filan 2000-2500 olcakti siz bütçenizi artırın diyorsunuz ben laf olsun diye 3000 yaptim başlıkta öyle olmuş.bütçe artıramıyorum ama max 2500 olur baya bi uğraşırsam 3000 e çıkabilir.ben büyük hastalık geçirdim babama bu yaz çalışmak istiyorum dediğimde cevabı vergilerden muaf yerler vardır ya sende aynı öylesin dedi ;( her türlü elim kolum bağlı yani eğer annem bana o parayı vermesse pc filan topliyamiyacagım!

Son düzenleme:
Bütçen yoksa ekonomik sistemimizi verelim kardeşim :D

Haftasonu fiyat ; 2.100 TL

Dosya Ekleri

• 2100tl vapor-x.png
    2100tl vapor-x.png
    35,5 KB · Görüntüleme: 261
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı