2000-3000TL arası ikinci el ekran kartı tavsiyesi

Bütçe
2000-2500
Tepe model 1060 6 GB bile işini görür. Rog strix falan.
İş görmesine hepsi görüyor önemli olan yeni olması arkadaş için yoksa 1070 de var.

Hocam Param Güvende işaretlenmiş sorunsuz diyor bana çok ucuz geldi ama Param Güvende var.

Eğer içinize sinmez ise bunlarda var.
2. fotodaki en alttaki işe yaramaz, en üstteki ben mining için kullanıldım diye bağırıyor ortadaki biraz gerçek duruyor ortadakine bakılabilir, 1. fotoyu komple geçiyorum öyle bir ilan olamaz 1000 liraya kimse kimseye bu devirde sağlam gtx 1080 vermez.

Hocam Param Güvende işaretlenmiş sorunsuz diyor bana çok ucuz geldi ama Param Güvende var.

Eğer içinize sinmez ise bunlarda var.
yani gidersin kadıköye ordaki bilgisayarcılar bile gtx 1080 senden alsa 2000 lira der 1000 lira demez hocam :D ve fiyat 15 kasım 2022 de koyulmuş eğer yanlış görmediysem.

İş görmesine hepsi görüyor önemli olan yeni olması arkadaş için yoksa 1070 de var.

2. fotodaki en alttaki işe yaramaz, en üstteki ben mining için kullanıldım diye bağırıyor ortadaki biraz gerçek duruyor ortadakine bakılabilir, 1. fotoyu komple geçiyorum öyle bir ilan olamaz 1000 liraya kimse kimseye bu devirde sağlam GTX 1080 vermez.

Aynı fikirdeyim bütçeyi 500 lira aşarsak RX 6600 alınabiliyor fakat ne kadar güvenilir bilemem.

Bana pek güven vermedi ama.

2. fotodaki en alttaki işe yaramaz, en üstteki ben mining için kullanıldım diye bağırıyor ortadaki biraz gerçek duruyor ortadakine bakılabilir, 1. fotoyu komple geçiyorum öyle bir ilan olamaz 1000 liraya kimse kimseye bu devirde sağlam GTX 1080 vermez.

Yani gidersin kadıköye oradaki bilgisayarcılar bile GTX 1080 senden alsa 2000 lira der 1000 lira demez hocam :D ve fiyat 15 Kasım 2022 de koyulmuş eğer yanlış görmediysem.

Evet hocam geçen sene konmuş görmemişim😃

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230730_050653_Chrome.jpg
    Screenshot_20230730_050653_Chrome.jpg
    67,2 KB · Görüntüleme: 15
Aynı fikirdeyim bütçeyi 500 lira aşarsak RX 6600 alınabiliyor fakat ne kadar güvenilir bilemem.

Bana pek güven vermedi ama.
gidip görmen lazım birazda bilgin olması lazım, yazdımmı bilmiyorum ben kendi kartımı 2 ay miningli oldugunu bilerek aldım herhangi bir sorun yaşamadım 3500TL'Ye 3-4 ay önce aldım tam hatırlamıyorum zamanını şimdi 5700xt olsun olsun 4500 lira, ama miningli olup olmadığını anlamanın çok yolu yok en başta ısısına bakarsın sonrasında bilgin olması lazımki anlayasın.

Gidip görmen lazım biraz da bilgin olması lazım, yazdımmı bilmiyorum ben kendi kartımı 2 ay miningli oldugunu bilerek aldım herhangi bir sorun yaşamadım 3500TL'ye 3-4 ay önce aldım tam hatırlamıyorum zamanını şimdi 5700XT olsun olsun 4500 lira, ama miningli olup olmadığını anlamanın çok yolu yok en başta ısısına bakarsın sonrasında bilgin olması lazımki anlayasın.

E tabii 3500 TL'lik RX 6600'den çok bir şey beklememek lazım.

Zaten 4 ay miningliymiş.

E tabii 3500 TL'lik RX 6600'den çok bir şey beklememek lazım.

Zaten 4 ay miningliymiş.
öyle demeyin hocam biraz şans işi ben dediğim gibi herhangi bir hata vs hiç bir sorun ile karşılaşmadım şuana kadar. aldığım adam zaten kendisi söyledi miningli diye, şöyle düşün söylemeyedebilirdi ben direk aladabilirdim çünkü sıcaklık değerleri çok iyiydi ve aşırı anlayan biri değildim.

Öyle demeyin hocam biraz şans işi ben dediğim gibi herhangi bir hata vs hiçbir sorun ile karşılaşmadım şu ana kadar. Aldığım adam zaten kendisi söyledi miningli diye, şöyle düşün söylemeyedebilirdi ben direk aladabilirdim çünkü sıcaklık değerleri çok iyiydi ve aşırı anlayan biri değildim.

Yani hocam aslında satıcıyla bir konuşulmalı çok ısınmıyorsa bence o fiyata yine de güzel 1080p ultrada çok iyi oynatır.

Yani hocam aslında satıcıyla bir konuşulmalı çok ısınmıyorsa bence o fiyata yine de güzel 1080p ultrada çok iyi oynatır.

Zaten aldıgım adam 45 derecenin üstüne çıkarsa geri getir demişti çıkmamıştı yaz ayı geldi, kasa aldım ama mesh yapıda değildi önceki kasamın neredeyse her yeri açıktı ama eskiydi bayağı. O kasayla 45 dereceyi yükte bile görmemiştim şimdi bu sıcaklarda önü mesh olmayan kasayla 61 görüyorum maksimum.

Zaten aldıgım adam 45 derecenin üstüne çıkarsa geri getir demişti çıkmamıştı yaz ayı geldi, kasa aldım ama mesh yapıda değildi önceki kasamın neredeyse her yeri açıktı ama eskiydi bayağı. O kasayla 45 dereceyi yükte bile görmemiştim şimdi bu sıcaklarda önü mesh olmayan kasayla 61 görüyorum maksimum.

Çok iyi yapmışsınız hocam satıcı da iyi denk gelmiş.

Geri
Yukarı