2000-3000TL Arası Telefon Önerisi

Bengizli

Hectopat
Telefonu babam için arıyorum. Uzun süre kullanılacak bir model olmalı, oyun performansı çok önemli değil. Kamerası güzel, pili büyük ve hızlı şarj destekli ve özellikle suya ve toza dayanıklı bir telefon olması öncelikli. Önerilerinize açığım.

Telefonu babam için arıyorum. Uzun süre kullanılacak bir model olmalı, oyun performansı çok önemli değil. Kamerası güzel, pili büyük ve hızlı şarj destekli ve özellikle suya ve toza dayanıklı bir telefon olması öncelikli. Önerilerinize açığım.

Hocam Note 8 Pro öneririm.

Her ne kadar suya koruması düşük olsa bile uzun yıllar götürecek performans cihazda var.

Hocam Note 8 Pro öneririm.

Her ne kadar suya koruması düşük olsa bile uzun yıllar götürecek performans cihazda var.

Bende Redmi Note 8 Pro ve Redmi Note 10 arasında kalmıştım. Fiyat olarak çok yakınlar Note 10'un chipset dışında özellikleri daha iyi olmasına rağmen nedense kimse Note 10 Pro'yu önermiyor o yüzden arada kaldım.

Bende Note 8 Pro ve Note 10 arasında kalmıştım. Fiyat olarak çok yakınlar Note 10'un chipset dışında özellikleri daha iyi olmasına rağmen nedense kimse Note 10 Pro'yu önermiyor o yüzden arada kaldım.

Hocam Note 10 Pro ne alaka?
Note 10 Pro'nun önerilmeme sebebi A52 gibi bir rakipi olması.
Note 10'un önerilmeme sebebi ise Note 8 Pro varken, AMOLED ekran dışında pek bir artısının olmaması.

Kamerası güzel, pili büyük ve.

Hocam Note 10 Pro ne alaka?
Note 10 Pro'nun önerilmeme sebebi A52 gibi bir rakipi olması.
Note 10'un önerilmeme sebebi ise Note 8 Pro varken, AMOLED ekran dışında pek bir artısının olmaması.

Redmi Note 10'un 8 Pro'ya göre artıları:
Android 11.
Düşük sar değeri.
AMOLED ekran.
Hızlı şarj gücü 33 W
Stereo hoparlör.
IPX3 sertifika.

Android 11.
Düşük sar değeri.
AMOLED ekran.
Hızlı şarj gücü 33 W
Stereo hoparlör.
IPX3 sertifika.
Android 10 ile 11 arasında o kadar abartılacak bir fark yok
Sar değerine göre telefon önerilmiyor. Sar değeri düşük olsun isteyen tuşlu alır.
AMOLED ekran artısı.
Hoparlörde kişiden kişiye değişir.
Sertfika artısı.

2 tane artısı var onlarda 8 Pro'nun diğer her şeyde 10 dan daha yüksek olması nedeniyle arka planda kalıyor.

Android 11.
Düşük sar değeri.
AMOLED ekran.
Hızlı şarj gücü 33 W
Stereo hoparlör.
IPX3 sertifika.

Hocam biliyorum ancak 8 Pro'nun performans yönündeki artısı bu artılardan daha büyük.

Bunların bazıları olmasa da olurken performans uzun süreli kullanımda çok önemli.
Ayrıca Note 8 Pro'daki MIUI da sorun yaşamadığını belirten birçok kullanıcı varken Note 10 daha çıkar çıkmaz ekran sorunlarıyla başladı.

Yeni konular

Geri
Yukarı