2000-3000TL klavye önerisi

Bütçe
2000-3000
Vallahi hocam Akko'nun sitesinde Crystal'in 45 pcs olanı 15 dolar. 30 dolar oluyor yani 2 tane alınca üzerine shipping. PCB olayına çok girmez diye düşünüyorum arkadaş. Ama Gateron da sevdiyse alabilir.
Hocam haklısınız fakat bilemedim. 5075S sahiplerinin çoğu Via modelini öneriyor. Konu sahibi isterse 5075S Crystal switchli olanını alabilir ama kendisinin tercihi.

Ve Via modeli ek olarak key remapping özelliği de sunuyor. @Chuazia hocam siz en iyisi 5075S alın. Galiba Akko CS Crystal sesini çok beğendiniz. Gönlünüz neyi istiyorsa onu alın. Dünyanın sonunu getirmeyecek nasıl olsa.

hocam simdi pcb acıklarmısın tam bi
Hocam PCB dediğimiz anakart işte. Basitçe anlatmak gerekirse switchlere bastığımızı algılayan şey. PCB ne kadar kaliteliyse bir cihaz o kadar uzun ömürlü olur. Bir klavye bozuluyorsa bu genellikle PCB'den kaynaklıdır mesela.

Ve Via modeli ek olarak key remapping özelliği de sunuyor. @Chuazia hocam siz en iyisi 5075S alın. Galiba Akko CS Crystal sesini çok beğendiniz. Gönlünüz neyi istiyorsa onu alın. Dünyanın sonunu getirmeyecek nasıl olsa.

Hocam PCB dediğimiz anakart işte. Basitçe anlatmak gerekirse switchlere bastığımızı algılayan şey. PCB ne kadar kaliteliyse bir cihaz o kadar uzun ömürlü olur. Bir klavye bozuluyorsa bu genellikle PCB'den kaynaklıdır mesela.
Ama Akko sonuçta. Gamepower'lar kadar çöp olamaz yani. İkisi de uzun ömürlü klavyeler.

Ve VIA modeli ek olarak key remapping özelliği de sunuyor. @Chuazia hocam siz en iyisi 5075s alın. Galiba Akko CS Crystal sesini çok beğendiniz. Gönlünüz neyi istiyorsa onu alın. Dünyanın sonunu getirmeyecek nasıl olsa.

Hocam PCB dediğimiz anakart işte. Basitçe anlatmak gerekirse Switch'lere bastığımızı algılayan şey. PCB ne kadar kaliteliyse bir cihaz o kadar uzun ömürlü olur. Bir klavye bozuluyorsa bu genellikle PCB'den kaynaklıdır mesela.

Anladım en iyise ben sizin dediginizi alırım zaten sıkılırsamda modlarım keycapdir Switch'dir Crystal 500 TL di sanırım alırım olmazsa en azından 2 tane Switch'im olur.

Anladım en iyise ben sizin dediginizi alırım zaten sıkılırsamda modlarım keycapdir Switch'dir Crystal 500 TL di sanırım alırım olmazsa en azından 2 tane Switch'im olur.
Tüm klavye için 45-45 almanız lazım o da 900TL civarına denk geliyordu galiba. Eğer içinizde kalacaksa 5075S alın hocam. İkisi de sizi yıllarca götürecek klavyeler.

Geri
Yukarı