2000-3000TL klavye önerisi

Bütçe
2000-3000
Ben Crystal daha çok sevdiğimden öyle dedim. @Güllaç Hocam yazmış sanırım. İstediğinizi alın fakat ben Crystal taraftarıyım.
Hocam genellikle Akko 5075S sahipleri, 5075 Via'yı öneriyor. PCB ve kasası 5075S'e göre daha iyi olduğu için. Hot-swap olduğu için switch sonradan da alınır fakat 5075S Via'nın PCB'si veya kiti ayrı satılmadığı için sonradan alınması daha güç. Ben 5075S Via tercih ederdim açıkçası.

Hocam genellikle Akko 5075s sahipleri, 5075 VIA'yı öneriyor. PCB ve kasası 5075S'e göre daha iyi olduğu için. Hot-swap olduğu için Switch sonradan da alınır fakat 5075s VIA'nın PCB'si veya kiti ayrı satılmadığı için sonradan alınması daha güç. Ben 5075s VIA tercih ederdim açıkçası.

Crystal olanda hotswap yok mu?

İki modelde de hot-swap var. Fakat Via modeli daha yeni bir model olduğu için daha çok tercih ediliyor ve öneriliyor.
Vallahi hocam Akko'nun sitesinde Crystal'in 45 pcs olanı 15 dolar. 30 dolar oluyor yani 2 tane alınca üzerine shipping. PCB olayına çok girmez diye düşünüyorum arkadaş. Ama Gateron da sevdiyse alabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı