2000-3500 TL fare onerisi

yasliplanet

Picopat
Makaleler
1
Merhaba arkadaşlar oncelikle herkese hayirli sabahlar dilerim. Fare konusunda cok kararsizim CS2'de 1.90 700DPI oynuyorum benim icin bir fare onerisi istiyorum. Elim Razer DeathAdder V2 faresine tam oturuyor o tip bir şey istiyorum ayrica hafif bir şey olmasini istiyorum. Şu an dusundugum fareler:

Hangisini onerirsiniz?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam video yeni ve arkadaş çok güzel anlatmış. Yardımcı olacaktır karar vermenizde.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam video yeni ve arkadaş çok güzel anlatmış. Yardımcı olacaktır karar vermenizde.

Teşekkür ederim hocam. Sizin oneriniz nedir?

Razer DA V3 Pro tam senin istediğin formda bir fare. SS Aerox ile ilgili şikayetler duydum birebir kullanan arkadaşlardan. Tavsiye etmem. Glorious Model D2 pro da tam senin istediğin özelliklerde.

Glorious 60 gr, Razer 62gr. Aralarından tabii ki Razer şu an en belirgin şekilde tercih edilebilecek olan. Asla üzmez.

Razer DA V3 Pro tam senin istediğin formda bir fare. SS Aerox ile ilgili şikayetler duydum birebir kullanan arkadaşlardan. Tavsiye etmem. Glorious Model D2 Pro da tam senin istediğin özelliklerde.

Glorious 60 gr, Razer 62gr. Aralarından tabii ki Razer şu an en belirgin şekilde tercih edilebilecek olan. Asla üzmez.

Teşekkür ederim hocam.

Geri
Yukarı