2000-4000 TL Telefon tavsiyesi

eL orfaNato

Hectopat
Uzun zamandır aynı telefonu kullanıyorum, o yüzden artık yeni bir telefon ihtiyaç haline geldi. Daha önce Apple kullanmadım, Android kullandım sadece.
Sadece öncelikli olarka Xiaomi ve Apple, sonra da Samsung markasından öneri bekliyorum, diğer markalardan telefon almayı düşünmüyorum.

Telefondan beklentilerimi belirteyim, dokunmatik kalitesi iyi olmalı, sağlam olmalı. Şuanki telefonumda klavyeyi açtıktan sonra bile ufak kasmalar yaşanıyor mesela, o yüzden telefonun akıcı olmasını önemsiyorum, çok sinir bozucu hale geliyor.
Bunlar harici fotoğraf çekmeyi seviyorum, ama bu telefon modelini belirleyecek bir kriter değil benim için, öyle Ultra Ultra yüksek çözünürlüklerde de gözüm yok, iyi bir çekim olması yeterli.
Oyun falan oynayacağımı da düşünmüyorum, masaüstü bilgisayarım var zaten oradan oyun oynuyorum.

Bu kriterleri teknik özelliklere uyarlayarak bana telefon seçiminde yardımcı olmanızı bekliyorum. Epeydir niyetlendim telefon almak için aslında ama korona falan çıktı araya kaynadı, artık beklemeden almam gerekir. Önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı