2000 TL telefon tavsiyesi

Bütçe
2000
Yer
Karabük
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba, bütçem 2000 TL. Bu fiyata hangi telefonları önerirsiniz? 2. el olarak hangi modeller alınabilir?
Batarya ve performans benim için asıl önemli noktadır. Kamera ikinci plandadır. Hafıza olarak artık 32 GB yetmiyor bu fiyat aralığında bir tek 64 GB tercihim var. Aynı şekilde bu fiyat aralığında bir tek 4 GB RAM seçeneği kalıyor.

Son düzenleme:
Merhaba, bütçem 2000 TL. Bu fiyata hangi telefonları önerirsiniz? 2. el olarak hangi modeller alınabilir?
Batarya ve performans benim için asıl önemli noktadır. Kamera ikinci plandadır. Hafıza olarak artık 32 GB yetmiyor bu fiyat aralığında bir tek 64 GB tercihim var. Aynı şekilde bu fiyat aralığında bir tek 4 GB RAM seçeneği kalıyor.

Hocam bu fiyata iPhone istiyosanız iPhone 6S veya çok çok çok fazla zorlarsanız iPhone 7 falan alabilirsiniz, Android istiyosanız orasını tam bilmiyorum iPhone kullandığım için Android piyasasını çok bilmiyorum hocam ama bence alabilirseniz her zaman iPhone almaya çalışın.

Hocam bu fiyata iPhone istiyosanız iPhone 6S veya çok çok çok fazla zorlarsanız iPhone 7 falan alabilirsiniz, Android istiyosanız orasını tam bilmiyorum iPhone kullandığım için Android piyasasını çok bilmiyorum hocam ama bence alabilirseniz her zaman iPhone almaya çalışın.
iPhone kullanmadığım için performansı nasıl bilgim yok mesela batarya olarak nasıldır? Şuan kullandığım telefonda mesela sabahtan akşama kadar kullandığım zaman en düşük 30-40% şarj kalıyor. 32 GB artık yetmiyor iPhone da bu tarz sorun olur mu?

iPhone kullanmadığım için performansı nasıl bilgim yok mesela batarya olarak nasıldır? Şu an kullandığım telefonda mesela sabahtan akşama kadar kullandığım zaman en düşük 30-40% şarj kalıyor. 32 GB artık yetmiyor IPhone'da bu tarz sorun olur mu?

IPhone'da bataryalar çabuk bitiyor yani batarya konusunda sıkıntı çekmezsen iPhone 6S veya 7 alabilirsin bu arada extra olarak hafıza kartı alabilirsin hala telefonundan memnunsan.

iPhone kullanmadığım için performansı nasıl bilgim yok mesela batarya olarak nasıldır? Şu an kullandığım telefonda mesela sabahtan akşama kadar kullandığım zaman en düşük 30-40% şarj kalıyor. 32 GB artık yetmiyor IPhone'da bu tarz sorun olur mu?

Hocam iPhone'da 32 GB in altında almadığınız sürece depolama sıkıntısı yaşamazsınız, iPhone performansı çok iyi hocam, iPhone 6 kullanıyorum ve hala aşırı hızlı ve güzel bir telefon, IPhone'lar çok çok çok daha fazla uzun ömürlü oluyorlar. ondan bir kere bir iPhone alırsanız büyük ihtimalle 3-4 yıl çok sıkıntısız kullanabilirsiniz, batarya konusunda da bazı boş insanlar şarjı çok hızlı bitiyor diyorlar, aslında iPhoneların şarjı hiç de hızlı bitmiyor, he ama şarjının hızlı bittiğin düşünürseniz de güçlendirilmiş bir batarya alırsanız sıkıntınız kalmaz.

IPhone'da bataryalar çabuk bitiyor yani batarya konusunda sıkıntı çekmezsen iPhone 6S veya 7 alabilirsin bu arada extra olarak hafıza kartı alabilirsin hala telefonundan memnunsan.

IPhone'lara hafıza kartı takılmıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam iphonda 32 GB in altında almadığınız sürece depolama sıkıntısı yaşamazsınız, iPhone oerformansı çok iyi hocam, iohone 6 kullanıyorum ve hala aşırı hızlı ve güzel bir telefon, vese IPhone'lar çok çok çok daha fazla uzun ööürlü oluyorlar ondan bir kere bir iPhone alıranaız büyük ihtimalle 3-4 yıl çok aıkıntısız kullanabilirsiniz, batarya konusundada bazı boş insanlar şarjı çok hızlı bitiyor diyorlar, aslında iphooneların şarjı hiçde hızlı bitmiyor, he ama şarjının hızlı bittiğin düşünürsenizde güçlendirilmiş bir batarya alırsanız sıkıntınız kalmaz.

IPhone'lara hafıza kartı takılmıyor.

Hocam ben eski telefonu için demiştim zaten.

Yeni üyeyim. Konudan bildirim almak istemiyorum nasıl devre dışı bırakırım.

Konu başliğinin alt taraflarinda takip etmeyi birak yaziyor ona tikla.

Geri
Yukarı