2000-4000 TL TWS kulaklık önerisi

Belgarath

Hectopat
Daha fazla  
Telefonum Samsung m-21.. Özellikle spor yaparken, komşu gürültüsünden dolayı evde kitap okurken ve film/dizi izlerken kullanacağım. Daha önce bu tarz bir kulaklığım olmadığından tecrübem yok.
Biraz araştırdım ve gözüme çarpanlar;

Realme Buds Air 5 Pro.
Anker Soundcore liberty 4 nc.
Samsung Galaxy Buds 2 Pro.

Önceliğim anc>ses kalitesi>terletmemesi>şarj. Önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Anc olarak iyi modeller tabiki bütçenize göre. Kendi listenizle karşılaştırmak için inceleme videolarına bakabilirsiniz
Ses kalitesini öne alırsak sıralamanız değişir mi?

Anc olarak iyi modeller tabiki bütçenize göre. Kendi listenizle karşılaştırmak için inceleme videolarına bakabilirsiniz
Videolara baktım, Anker Soundcore liberty 4 NC en başarılı olan sanki;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Ses kalitesini öne alırsak sıralamanız değişir mi?

Videolara baktım, Anker Soundcore liberty 4 NC en başarılı olan sanki;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Yüksek ses ve bass istiyorsanız ankerin bu model iyidir. Benim önerdiklerim daha çok ses kalitesi ve Anc özellikleri ile öne çıkan modeller

Son düzenleme:
Bence almayın bu kişisel bir konu herkesin kulaklıktan beklentisi farklı. Ben mikrofona önem verdiririm mesela başkası bass a başkası ses kalitesine başkası yüksek ses olsun ister bir başkası da ucuz olsun der hepsini tek bir kulaklıkta bulamazsınız o zaman bu kadar çok marka ve model olmazdı. İncelemeler bakın özellikle Enes özen var youtube da birçok kulaklık incelemesi var eksileri artılarına kadar güzel ekilde anlatıyor. Ona göre karar verirsiniz

Hocam arada kaldığınız kulaklıklardan Anker ve Samsung modelini deneyimledim. ANC, ses kalitesi, ses yüksekliği bakımından ben bir fark göremedim ama Anker'in uygulamasının ekolayzer artısı var ve tepkisi gayet iyi. Aralarındaki en büyük fark şeffaf mod. Samsung bu konuda Anker'e göre daha başarılı ama şeffaf mod için 1000 liralık fark verilir mi size kalmış. Ama aralarındaki en önemli fark boyutu eğer benim gibi küçük bir kulağınız varsa Anker rahatsız edebilir, zira ben bu sebepten dolayı iade edeceğim. Realme'nin yeni kulaklıkları nasıl bilmiyorum fakat geçen sene Realme Buds Air 3 kullanıyordum çok hor kullanmama rağmen 6 ayda bozuldu ve 4 kere garantiye göndermeme rağmen her seferinde işlem yapılmadan ve sebebini söylemeden geri gönderdiler o yüzden ben pek tavsiye etmem.

Yorumunuz için teşekkürler. Tamam Realme'yi eledim. Anker Soundcore liberty 4 NC deneyiminiz sayesinde ibreyi o yöne çevirdim. Bir tek aklımı karıştıran gene Ankerin Anker Soundcore liberty 4 modeli ama fiyat farkında değer mi bilemiyorum. Bu arada şeffaf mod tam olarak ne iş yarıyor bilemediğimden o konuda bişey diyemiyorum.

Geri
Yukarı