2000-5000 TL bütçe ile kulak içi kulaklık önerisi

• Konuyu başlatan Vio
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 12
  • Görüntüleme 439

Vio

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Herkese merhaba, daha önceden Razer Hammerhead RGB Gen2 kullanıyordum ancak dışarıda bir yerde kaybettim ve çok üzüldüm.
Çok dışarıda takılıyorum her gün yollarda en az 3 saatim geçiyor ve zamanı sadece müzik ile geçiriyorum çok zor oluyor kulaklıksız.

Makul ve eski kulaklığım kadar tatmin edecek bir cihazın 2.000 bandından başlayacağını sanıyorum. Bütçem 2.000-5.000 arası.
Arada dağlar kadar fark var çünkü kulaklık çok önemli, eğer derseniz ki buna 3000 verme buna 5000 ver seni uçurur muazzam kulaklık kesinlikle değer falan o zaman bütçemin maksimumunu kullanarak o kulaklığı alırım.
Ama makul olması daha iyi şöyle 2000-3000 gibi. Dediğim gibi çok ayrı bir seviye bambaşka dediğiniz bir cihaz için 4000-5000 bandına çıkabilirim.

Arkadan vuran baslara bayılıyorum ve çok yüksek sesle dinliyorum o yüzden kulaklığın iyi bağırması çok önemli.
Teşekkür ederim iyi Sosyaller <3.

Sana bir güzellik yapıp 1.200 liraya işini çözelim.

Ses kalitesini merak edersen de kusursuzdur.

Daha ağırlığı olan bir şey daha iyi olurdu hocam ya. Nasıl desem yani kulakta göstersin kendini parası önemli değil bir kez alınca iade edemem zaten o yüzden en iyisini bulmalıyım.

Daha ağırlığı olan bir şey daha iyi olurdu hocam ya. Nasıl desem yani kulakta göstersin kendini parası önemli değil bir kez alınca iade edemem zaten o yüzden en iyisini bulmalıyım.
Dikkat çekmesi açısından siyah rengini değil, krem rengini düşünebilirsin. Ağırlığı olan bir şeyden ne kastettiğini anlamadım. Ama markadan söz ediyorsak Skullcandy'in uluslararası ağırlığı büyük. Beats Solo'yu tokatlayan Crusher kulaklığı üretmiş markadır.

Ses kalitesi olarak 2. nesil Airpods Pro düşünmediğin sürece diğer modeller buna yakın olacaktır. Jabra Elite 7 Pro TWS'in ses kalitesi bir tık daha iyidir ama 5.000'i aşkın fiyatı var. Ama sen bilirsin elbette.

Dikkat çekmesi açısından siyah rengini değil, krem rengini düşünebilirsin. Ağırlığı olan bir şeyden ne kastettiğini anlamadım. Ama markadan söz ediyorsak Skullcandy'in uluslararası ağırlığı büyük. Beats Solo'yu tokatlayan Crusher kulaklığı üretmiş markadır.

Ses kalitesi olarak 2. nesil Airpods Pro düşünmediğin sürece diğer modeller buna yakın olacaktır. Jabra Elite 7 Pro TWS'in ses kalitesi bir tık daha iyidir ama 5.000'i aşkın fiyatı var. Ama sen bilirsin elbette.
Hocam aktif ve pasif gürültü engelleme arasında çok fark olur mu?

Hocam aktif ve pasif gürültü engelleme arasında çok fark olur mu?
ANC'in iyi çalıştığı modellerde metrodaki yüksek sesler, korna ve araba gürültüsü gibi kalın frekanslı sesler yüksek ölçüde engellenebiliyor. Çoğu şeyi duymamanı sağlıyor kısacası, fark olur.

ANC'in iyi çalıştığı modellerde metrodaki yüksek sesler, korna ve araba gürültüsü gibi kalın frekanslı sesler yüksek ölçüde engellenebiliyor. Çoğu şeyi duymamanı sağlıyor kısacası, fark olur.

Hocam ben birkaç seçenek çıkardım. Umarım fazla gelmez sizin için :) Cidden kararsızım.

Airpods 2
Airpods 3
Freebuds 5İ
JBL Tune Flex
Samsung Buds 1 Pro
Samsung Buds 2 Pro
Huaweri Freebuds Pro 2
Razer Hammerhead Pro
(eski kulaklığımın üst versiyonu)
Razer Hammerhead Gen 2
(eski kulaklığımdan çok memnundum tekrar alabilirim)

Hocam ben birkaç seçenek çıkardım. Umarım fazla gelmez sizin için :) Cidden kararsızım.

Airpods 2
Airpods 3
Freebuds 5İ
JBL Tune Flex
Samsung Buds 1 Pro
Samsung Buds 2 Pro
Huaweri Freebuds Pro 2
Razer Hammerhead Pro
(eski kulaklığımın üst versiyonu)
Razer Hammerhead Gen 2
(eski kulaklığımdan çok memnundum tekrar alabilirim)
Hammerhead'leri ses kalitesi düşüklüğü nedeniyle önermiyorum. Huawei modelleri hakkında fikrim yok. Buds 2 Pro, Airpods 3 veya JBL Tune Flex alınabilir. JBL'i kullanmadım fakat iyi olduğunu biliyorum.

Ses kalitesine gelince; Airpods 3'de bass duyamazsın ama diğer her açıdan çok iyidir. JBL, Buds 2 Pro'dan daha iyi ses verir.

Ama noise cancelling olarak iki model de Buds 2 Pro'nun yanına yaklaşamaz. Özellikle Airpods'da noise cancelling yüzde sıfır.

Mikrofon kalitesi olarak Airpods > JBL Tune Flex > Buds 2 Pro

Batarya süresi olarak Airpods = JBL Tune Flex > Buds 2 Pro diyebiliriz

Herkese merhaba, daha önceden Razer Hammerhead RGB Gen2 kullanıyordum ancak dışarıda bir yerde kaybettim ve çok üzüldüm.
Çok dışarıda takılıyorum her gün yollarda en az 3 saatim geçiyor ve zamanı sadece müzik ile geçiriyorum çok zor oluyor kulaklıksız.

Makul ve eski kulaklığım kadar tatmin edecek bir cihazın 2.000 bandından başlayacağını sanıyorum. Bütçem 2.000-5.000 arası.
Arada dağlar kadar fark var çünkü kulaklık çok önemli, eğer derseniz ki buna 3000 verme buna 5000 ver seni uçurur muazzam kulaklık kesinlikle değer falan o zaman bütçemin maksimumunu kullanarak o kulaklığı alırım.
Ama makul olması daha iyi şöyle 2000-3000 gibi. Dediğim gibi çok ayrı bir seviye bambaşka dediğiniz bir cihaz için 4000-5000 bandına çıkabilirim.

Arkadan vuran baslara bayılıyorum ve çok yüksek sesle dinliyorum o yüzden kulaklığın iyi bağırması çok önemli.
Teşekkür ederim iyi Sosyaller <3.
Üzmez. Kullanan tanıdığım var, gayet sağlam kulaklık.

link

Merhaba biraz araştırdım ama neden skullcandy dime 3 önerdiğinizi anlamadim, cidden güzel mi ve diger kulaklıklardan ne gibi farkı var? Puan olarak karşılaştırma sitesinde düşük girilmiş ondan dolayı soruyorum.

Geri
Yukarı