2000-5000 TL ekran kartı önerisi

RiderHaqqard

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bir süredir araştırıyorum. Piyasadaki ekran kartlarının çoğuna baktım kafamda fiyatına göre en iyi performans veren ekran kartı profili oluştu. Sizce fiyatına göre en iyi ekran kartı hangisi? Fiyat aralığı 2000 TL ile 5000 TL arası.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar bir süredir araştırıyorum. Piyasadaki ekran kartlarının çoğuna baktım kafamda fiyatına göre en iyi performans veren ekran kartı profili oluştu. Sizce fiyatına göre en iyi ekran kartı hangisi? Fiyat aralığı 2000 TL ile 5000 TL arası.
Fiyat aralığı aşırı yüksek. Yani GTX 1660S'de var bu fiyata, 2070S'de.

Fiyat aralığını biraz daha düşürün.

Fiyat aralığı aşırı yüksek. Yani GTX 1660S'de var bu fiyata, 2070S'de.
2500 tl 4000 tl
RTX2070 Super en üst soğutmalı ya da 2080 üst modellerine bakabilirsiniz.

Mesela Aorus 2080'i indirimde 4500'e verdiler bugün.

Ancak ben sizin yerinizde olsam bu bütçe ile 3000 serisini beklerdim.
3000 serisi için tarih bellimi ?
Fiyat aralığını biraz daha düşürün.
2500tl 4000 tl
özellikle şu dediğin model varmı ?

Fiyat/Performans olarak RX 5700 XT ön plana çıkıyor ama önceden çokça driver problemleri olduğunu duymuştum. Driver problemleri düzeltildiyse düşünülebilinir.

xt ile arasındaki fps çok yok. yanılmıyorsam 2800 civarı bu
Fiyat/Performans olarak RX 5700 XT ön plana çıkıyor ama önceden çokça driver problemleri olduğunu duymuştum. Driver problemleri düzeltildiyse düşünülebilinir.
dostum benimde kafamdaki sapphire rx 5700 xt nitro + se ama bir arkadaş 3000 serisi diyince işler değişti

Bence incehesap gaming gecesi kampayasına göz atın. Her cuma güzel indirimler oluyor. Haftaya sizin bütçenizde bir ekran kartı gelirse direkt çekin derim.

Yeni konular

Geri
Yukarı