2000₺ altı bisiklet önerisi

Uğur Ergin

Hectopat
Daha fazla  
Bütçem 2000₺ ekipmanlar ile birlikte İstanbul'da kağıthane, levent, kadıköy civarlarında kullanacağım, çok fazla yormayacak ikinci el veya sıfır önerilerinizi bekliyorum.
Ek olarak boyum 187 kilom 90.

Bunlardan birini alıp artan parayla da ekipman alabilirsiniz. Bulunduğunuz ildeki bayi de almanızı öneririm.

Ben aslında ikinci el Kron xc 150 veya Mosso wildfire ltd düşünmüştüm hem 29 jant hem hidrolik disk olması bana cazip gelmişti

İkinci el düşünüyorsanız elinizdeki bütçeye uygun Kron TX 800 satabilirim. Bahsettiğin bisikletlerden fersah fersah iyidir. Fakat Ankara'dayım maalesef..
O bütçeyle çok daha güzel bisikletler alabilirsin. Sakın XC150 ya da Wildfire'a yönelme.

Ben aslında ikinci el Kron xc 150 veya Mosso wildfire ltd düşünmüştüm hem 29 jant hem hidrolik disk olması bana cazip gelmişti
Dağ bisikleti seni yorar dostum.
LEGARDA 2021 MSM H - TREKKING BİSİKLETİ - MOSSO BİSİKLET
Bulabilirse ben de talibim :D
Bütçem 2000₺ ekipmanlar ile birlikte İstanbul'da kağıthane, levent, kadıköy civarlarında kullanacağım, çok fazla yormayacak ikinci el veya sıfır önerilerinizi bekliyorum.
Ek olarak boyum 187 kilom 90.
Trekking Bisiklet - Ümit Bisiklet
Pazarlık ile daha ucuza alabilsin. Dün 1200 TL'ye buldum mesela. Başka bir yer 1400 son diyordu, komik.

Geri
Yukarı