2000₺ beyaz ayakkabı önerisi

maraushi

Hectopat
Makaleler
18
Merhaba, genelde mavi ve mavi tonlarında kot giyinen biriyim ama tüm ayakkabılarım siyah, sanırım eskiden çok temiz biri olmadığımdan.
Neyse, yazın giymek için sağlam ve uzun ömürlü beyaz bir ayakkabı istiyorum. Marka olması iyi olur, eğer çok iyiyse bütçeyi yükseltebilirim. Ama airforce 1' 07 istemiyorum herkesin ayağında zaten.

Bütçe biraz artarsa Blazer, Dunk.
Şu Kanada markası olanında modelleri çok güzel görünüyor kalitesi de Kinetix ile Nike ortası bir şey yani orta ama fiyatı da öyle o yüzden tercih edilebilir.
2000 liraya orijinal Nike alamazsın zaten herkesin ayağında olmayan o yüzden ya bütçeyi arttır yada diğer markalara yönel.

1684520113956.png

1684520136060.png

Alttaki benim önerimdir hocam 2800 TL ama çok güzel ayakkabı.
Üsttekinin de cırt cırt kısmı çıkabiliyor bilginiz olsun.

Merhaba, genelde mavi ve mavi tonlarında kot giyinen biriyim ama tüm ayakkabılarım siyah, sanırım eskiden çok temiz biri olmadığımdan.
Neyse, yazın giymek için sağlam ve uzun ömürlü beyaz bir ayakkabı istiyorum. Marka olması iyi olur, eğer çok iyiyse bütçeyi yükseltebilirim. Ama airforce 1' 07 istemiyorum herkesin ayağında zaten.

Nike monarch kırmızı beyaz olanı çok güzel.

Mavi logolu hali de var, mavi kot giyiyorsan uyumlu olabilir.

Eki Görüntüle 1785100
Eki Görüntüle 1785103
Alttaki benim önerimdir hocam 2800 TL ama çok güzel ayakkabı.
Üsttekinin de cırt cırt kısmı çıkabiliyor bilginiz olsun.

Mavi rengi her ortamda gitmez diye düşünüyorum.

GZ6920'ye bakacağım.

Mavi logolu hali de var, mavi kot giyiyorsan uyumlu olabilir.

Modelini sevmedim.

Biraz daha ucuza, 1500 civarlarına Court Vision modelleri var. Denk getirebilirseniz Blazer modelleri de bu fiyat bandına düşüyor arada.

Yeni konular

Geri
Yukarı