2000 Euro ile hangi laptop alınmalı?

Scenzy

Centipat
Daha fazla  
Dostlar merhaba. Yurt dışına gideceğim ve yaklaşık 2 3 hafta sonra yurt dışından bir laptop alacağım 1.7k 2K euro arasında.

Alacağım laptoplar var ve özellikleri şu şekilde.

MSI GE76 Raider i7-2700h 3.5GHz 1TB 32 GB RAM 17.3" 360Hz RTX 3070 Ti 8 GB​

ASUS ROG STRIX G17 G713QR-K4009 Ryzen 9 5900HX 1TB SSD 32 GB RAM 17.3" 165Hz RTX 3070 8 GB​

ASUS ROG Zephyrus G15 Gaming AMD Ryzen™ 9 5900HS 1TB SSD 16 GB 15.6" WQHD (2560x1440) 165Hz RTX 3080 8 GB​

MSI GS76 Stealth i9-11900h 1TB SSD 32 GB 17.3" FHD 360Hz RTX 3070 8192MB​

Bu dördü arasında kararsızım hangisi beni uzun vadede daha çok götürür? Hangisi Valorant CS gibi oyunlar için en iyisi? Hangisini tercih etmeliyim?

En mantıklısı aralarından GE76, siteyi atarsanız alternatif bakılabilir.

Laptop site burası kosovadan alacağım en uygununu söylerseniz çok iyi olur.

En mantıklısı aralarından GE76, siteyi atarsanız alternatif bakılabilir.

Laptop site burası kosovadan alacağım en uygununu söylerseniz çok iyi olur.

Yetiyor

Arnavutluk veya Sırbistan'dan alma şansınız var mı? Daha büyük pazarlar ve daha iyi ürün bulunabilir. Kosova küçük bir yer.

Arnavutluk veya Sırbistan'dan alma şansınız var mı? Daha büyük pazarlar ve daha iyi ürün bulunabilir. Kosova küçük bir yer.

Evet haklısınız alma şansım var eğer bu bütceye daha iyisi varsa beni uzun yıllar idare edecek üstün bir PC ise tabii ki gidebilirim :D

2K bütçe gibi bir bütçem var eğer bundan daha iyileri varsa 4000 serisi 240 Hz gibi gidebilirim.

Son düzenleme:
Evet haklısınız alma şansım var eğer bu bütceye daha iyisi varsa beni uzun yıllar idare edecek üstün bir PC ise tabii ki gidebilirim :D
Arnavutluk ve Sırbistanda güvendiğim sitelere baktım ancak fiyatlar uçmuş bildiğiniz. Kosova'da daha ucuza geliyor. Attığız sitede ki GE76 gayet uygun kalıyor. 4000 serisi şuan Almanya,Fransa hariç yaygın değil. Çok pahalı satıyor mağazalar. En mantıklı tercih Msi GE76. Almanya'ya gitmeyi düşünürseniz yine bakarım :D

Arnavutluk ve Sırbistan da güvendiğim sitelere baktım ancak fiyatlar uçmuş bildiğiniz. Kosova'da daha ucuza geliyor. Attığız sitede ki GE76 gayet uygun kalıyor. 4000 serisi şu an Almanya, Fransa hariç yaygın değil. Çok pahalı satıyor mağazalar. En mantıklı tercih MSI GE76. Almanya'ya gitmeyi düşünürseniz yine bakarım :D

Arnavutluk tiran tarafındaki mağazalara baktım bende çok güzel PC'ler var fakat 3000 eurodan falan başlıyor bende buradaki PC'ler hakkında kararsızım çünkü işlemcileri biraz düşük gibi ne diyosunuz

Arnavutluk ve Sırbistan da güvendiğim sitelere baktım ancak fiyatlar uçmuş bildiğiniz. Kosova'da daha ucuza geliyor. Attığız sitede ki GE76 gayet uygun kalıyor. 4000 serisi şu an Almanya, Fransa hariç yaygın değil. Çok pahalı satıyor mağazalar. En mantıklı tercih MSI GE76. Almanya'ya gitmeyi düşünürseniz yine bakarım :D

GE76 2400 Euro olmuş :D

Son düzenleme:
Arnavutluk tiran tarafındaki mağazalara baktım bende çok güzel PC'ler var fakat 3000 eurodan falan başlıyor bende buradaki PC'ler hakkında kararsızım çünkü işlemcileri biraz düşük gibi ne diyosunuz

GE76 2400 Euro olmuş :D
i7-12700h gayet güçlü bir işlemci. Açıkçası 2400€ gibi bir para verilebilir o cihaza. Ben sizin için çok cihaz baktım. Fiyatını hakeden tek cihaz o şuanlık. Almanyaya gitme şansınız galiba yok. O butçeye çikabiliyorsanız çok düşünmeden alın derim.

i7-12700H gayet güçlü bir işlemci. Açıkçası 2400€ gibi bir para verilebilir o cihaza. Ben sizin için çok cihaz baktım. Fiyatını hak eden tek cihaz o şu anlık. Almanya'ya gitme şansınız galiba yok. O butçeye çikabiliyorsanız çok düşünmeden alın derim.

13. Nesiller çıktı ve ardından 14. nesil falan hızlı bir şekilde gelirse 12. nesil geride kalır diye korkuyorum açıkçası i5 13 i7 12'den daha iyi diyorlar doğru mu?

Geri
Yukarı