2000 Liraya Bilgisayar + Monitör Önerisi

Hayır crossfire için söylememiştim. Dahili ekran kartının uzun vadede geri kalacağını düşündüm fakat yanlış düşünmüşüm sanırım. Yinede sağdaki modele yönelmeyi düşünüyorum.

Teşekkürler öneriniz için.

Yukarıdaki sisteme ekran kartını ekleyince bu çıkıyor:
Eki Görüntüle 78030
İşlemci, ekran kartı ve monitör farklı. Bunların birbirine avantajlarını ve sistemi nereden topladığınızı söyleyebilir misiniz?

Düzenleme: Resimde hepsiburada yazmışım ekran kartı için. N11 olacak o.
Yalnız Technopat o sistemi vatandan toplamadı bence. Vatan'dan toplayınca 1800 liralık sistem 1900TL civarı oluyor. R9 270 ekleyip R7 265 çıkarınca 1980 gibi bir fiyata geliyor Technopat'ın topladığı yerde. Yani örnek vereyim, Technopat Sinerji'den topladıysa (örnek tabii ki) 1817 lira oluyor, R9 270 eklerse 1980-2000TL oluyor. Ama aynı sistem Vatan'dan toplanınca 1817TL'lik sistem 1950 gibi bir fiyata geliyor. R9 270 eklenince 2100-2200 gibi bir fiyata denk geliyor. Sonuç olarak Techopat'ın topladığı yerden toplayın, R9 270'i de ekleyebilirsiniz, bütçenize uyar.

Sistemi Sinerji'den almaya karar verdim. Tek kalan parça monitör. 350-400 arası bir monitör öneriniz var mıdır? Mümkünse sinerjiden olsun. Hepsini tek yerden almak istiyorum.

Dvi'dan VGA dönüştürücü %90 ekran kartı kutusundan çıkar. Çıkmaz ise alırsın. Monitörün kutu içeriğinde de VGA kablosu var.

Herşeyi içinde şu sistemi aldım arkadaşlar. Böyle bir sistem toplayacak olan arkadaşlar falan varsa resimden bakabilirler. Yardım eden herkese teşekkürler.

Dosya Ekleri

• sistem.png
    sistem.png
    31,9 KB · Görüntüleme: 283
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı