2000₺ mouse önerisi

Adonis31

Hectopat
Daha fazla  
Mevcut farem Rival 3 fark yaratacak kaliteli bir mouse istiyorum. Aklimda ROG Gladius 3 aimpoint Deluxe M800 Ultra var. Başka önerilerinizi de bekliyorum.

Mevcut farem Rival 3 fark yaratacak kaliteli bir mouse istiyorum. Aklimda ROG Gladius 3 aimpoint Deluxe M800 Ultra var. Başka önerilerinizi de bekliyorum.
Rog Gladius 2 kullanıyorum yaklaşık 2 senedir. FPS yoğunluklu oyunlar oynuyorum fakat mousedan hiç memnun değilim. Tutuş, ağırlık olarak istediğim nitelikleri sağlayamıyor maalesef. Logitech tarafına yönelmeni tavsiye ederim.

ROG Gladius 2 kullanıyorum yaklaşık 2 senedir? FPS yoğunluklu oyunlar oynuyorum fakat fareden hiç memnun değilim. Tutuş, ağırlık olarak istediğim nitelikleri sağlayamıyor maalesef. Logitech tarafına yönelmeni tavsiye ederim.

Bu bütçeye ne önerirsin.

El boyutunuz ve tutuş şeklinize göre çok değişir ama bunlara bakabilirsiniz.

El boyutunuz ve tutuş şeklinize göre çok değişir ama bunlara bakabilirsiniz.

Claw kullanıyorum fareyi 18-20 cm de elim var yanlışım yoksa.

Bütçenizi aşmıyor mu?

Asiyorda taksitle alabilirim.

DeathAdder V3 Pro nasıldır çoğunlukla Fortnite oynayacağım zaten halihazirda profesyonel olarak oynuyorum üst düzey mouse alipta kalitemi daha yükseltmek istiyorum avantaj olur mu sizce Rival 3'e göre.

Darmoshark daha iyi uyar elinize sanırım o zaman.

Viper v2Pro'nun sensörü 3395 sensörden biraz daha iyi sanırım ama kullanımda hissedebileceğin bir fark oldğunu sanmıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı