2000 TL 1 ms 144 HZ monitör önerisi

Evet hiç anlamıyorum :D bakar mısınız şu model TN panel mi? Asus VP278QG, Monitör, 27", 1920x1080, Gaming / LED / FreeSync: Amazon.com.tr.

Sizin attığınız model de gayet güzel ama ben kesinlikle MSI tercih ederdim 15 gün kullanıp hayran kalmıştım :D.

Ayrıca şu modele de bir bakın derim.

MSI zaten güzel bir marka ne gibi hayranlık duydunuz :D.

Özellikleri neler donanımsal olarak değil.

İlk olarak arkasındaki tuştan kontrol edebildiğiniz menü çok detaylı oynadığınız oyunun türüne kadar seçim yapabiliyorsunuz monitörün fazlaca özelliği var ayrıca sizin ihtiyacınız olan V-Sync destekliyor ayrıca renk doğruluğu vb çok güzel tek eksi yönü monitörün yukarı aşağı hareket kabiliyetinin olmaması.

İlk olarak arkasındaki tuştan kontrol edebildiğiniz menü çok detaylı oynadığınız oyunun türüne kadar seçim yapabiliyorsunuz monitörün fazlaca özelliği var ayrıca sizin ihtiyacınız olan v-Sync destekliyor ayrıca renk doğruluğu vb çok güzel tek eksi yönü monitörün yukarı aşağı hareket kabiliyetinin olmaması.

Yukarı aşağı derken monitör oynatılabiliyor değil mi boyu uzun olanlar için.

O özellik var açısını değiştirebiliyorsunuz.

Bir video izledim o attığınız monitörün ekranında problem varmış pikselleri kötü yansıtıyormuş öyle bir sorun yaşadınızmı sadece 1 videoda vardı sadece merak ettiğimden sordum. Videonun linki:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
.

Bir video izledim o attığınız monitörün ekranında problem varmış pikselleri kötü yansıtıyormuş öyle bir sorun yaşadınızmı sadece 1 videoda vardı sadece merak ettiğimden sordum.

Dediğim gibi uzun kullanmadım ama satın alan arkadaşım öyle bir problem yaşamadı hala kullanıyor :D.

Yeni konular

Geri
Yukarı