2000 TL 2.el el telefon önerisi

Bütçe
2000

saudae

Hectopat
Yer
Angara
Merhaba. 2 sene önce sıfır olarak satın aldıgım telefonun kardeşim sağ olsun ekranını kırdı servis ekran değişiminde uygun ekran bulamadı bizde denedik 2-3 ekran aldık taktık olmadı elimde 2000 TL para var bu paraya ne alabilirim fiyat performans bir cihaz istiyorum yardımcı olyrsanız sevinirim 2.el moderm gözüksün.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. 2 sene önce sıfır olarak satın aldıgım telefonun kardeşim sağ olsun ekranını kırdı servis ekran değişiminde uygun ekran bulamadı bizde denedik 2-3 ekran aldık taktık olmadı elimde 2000 TL para var bu paraya ne alabilirim fiyat performans bir cihaz istiyorum yardımcı olyrsanız sevinirim 2.el moderm gözüksün.
Elindeki telefonun modeli ne yaptır yaptıra biliyorsan ucuz bir yere sat sonra.

Böyle bir dandik cihazı önerdiğine göre sanırım kendi kullandığın bir cihaz.

1.000 liranın altında olsa bile almayın A5s.
Kibirlisin tamam. En lüks telefon sende, telefonun 10000+ tl anladık tamam da bu kibir nereden geliyor?
Cihaz dandik değil, bizzat kendisi 2. telefonum olur. Aramalarda kullanıyorum, görüntülü sohbetlerde kullanıyorum. Şarjı hiç oynamasam 1.5 gün gidiyor. Ayrıca 3 gb ram ve 32 gb hafızası var ve İphone 6 gibi değil bütün uygulamaları açıyor. Şuan konu sahibinin 2000 tl'ye alabileceği en lüks görünen telefonlardan birisidir. J7 prime alacağına bu daha mantıklı ve güzel görünümlü.

Geri
Yukarı