2000 TL -2500 TL Fiyat Performans Sistem Önerisi

@Serdar Aksu İnternet üzerinden sipariş verecekseniz malesef parça değişimi yapılamıyor diye biliyorum. Ama mağazadan alma imkanınız varsa güzel bir dille rica ederseniz bir iki parçayı değiştirirler sanırım :)

Aslında bütçe varda çok harcama yapmak istemiyorum :) Ekran kartına yüklenmeyi düşünüyorum :)

Dediğin gibi yarın aramak lazım. Belki ikna ederim.

Eline sağlık güzel olmuş. Sorularım olacak bu kasaya ileride 1080 ekran kartı takmak istesek olur mu? Yani kaç cm kadar bir ekran kartı takabilirim. Benim gösterdiğim B250 anakart ile arasında fark nedir?

Chipset farkları var. Kalite, faz değerleri ve daha birçok şey. Intel sistemlerde h110 chipset daha çok pentium ve i3, bx50 serileri daha çok i5 ve i7 7(k ibaresiz) hx70 ise k ibaresiz i7 işlemcilerde kullanılıyor. Z anakartlar ise k ibareli işlemcilerde kullanılıyor. Bütçe yoksa h110'a da i5 konuluyor bazen. Eğer yeterli gücü verebiliyorsa performansa etkisi yok.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı