2000 TL 5. nesil için anakart önerisi

Bütçe
2.000 TL

Guneytrkmn

Hectopat
Daha fazla  
  • R7 1700X.
  • X370 Gaming Plus (MS-7A33)
  • Corsair 8 GB X 4 (32 GB). 3000MHz.
  • Samsung 850 EVO.
  • Samsung 860 EVO.
  • MSI 1080 Gaming X

• Yeni alınanlar:
  • 1 TB Samsung M.2 SSD.
  • R5 5600X.

• Lazım olanlar:
  • 5. nesil uyumlu ve OC yapabileceğim Max 2.000TL olan bir anakart.

Şimdiden teşekkür ederim iyi geceler dilerim. Ayrıca 750 +80 Gold Plus Power var. OC yaparken voltaj düşüklüğü yaşar mıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu anakartı alınca içerisinden bütün kablolar çıkıyor mu acaba yoksa kablolar Power'ın kutusundan mı çıkıyor?

Güç kabloları PSU'dan gelir, SATA veri kablosu gibi kablolar çıkar anakartın kutusundan.

Bu anakart ı alınca içerisinden bütün kablolar çıkıyor mu acaba yoksa kablolar power ın kutusundan mı çıkıyor?

Kutu içeriği.

1646686486111.png

Güç kabloları PSU'dan gelir, SATA veri kablosu gibi kablolar çıkar anakartın kutusundan.
Teşekkür ederim tavsiyen üzerine alacağım inşallah uzun vadede işimi görür.
Asus tuf gaming a520m plus benim eski r7 1700x ile kafa kafaya takasa gireceğiz de sence sıkıntı yaratır mı?

Son düzenleme:
A520M Plus'ı niye alıyorsun ki? Benim attığım akşam yemeği niyetine yer o anakartı, A320 ve A520 anakartlar kötü. Satsanız daha iyi nakit gelir en azından.

A520M Plus'ı niye alıyorsun ki? Benim attığım akşam yemeği niyetine yer o anakartı, A320 ve A520 anakartlar kötü. Satsanız daha iyi nakit gelir en azından.
1 ay beklemek istemedim zaten almayacağım da tomhawk ile takas yaparsa onu alırım
Anakart ı da sipariş verdim ama sormam gereken bir şey var.
Bios güncellemeden r5 5600x taksam kabul eder mi?
Yoksa önce güncelleme yapıp sonra mı işlemciyi takayım.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı