2000 TL akıllı saat önerisi

egecabbar

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba kardeşim için akıllı saat alacağım. 2000 civarı bir bütçe var. Telefonla görüşebilsin. Kamerası olsun. Aldıktan 2 gün sonra bir sıkıntı yaşamasın yeterli. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Huawei Watch Fit 2 ye bakabilirsiniz. 2200-2300 civarı olması lazım. Ama kamerası yok. Ancak deklanşör olarak kullanabilirsiniz.

Arkadaşlar baktım fakat yanlışım yoksa söylediğiniz tüm modeller kamerasız modeller. Bana kamerası olan bir akıllı saat lazım. Gerekirse bütçeyi arttırabilirim. Bana bir model önerebilir misiniz?

Arkadaşlar baktım fakat yanlışım yoksa söylediğiniz tüm modeller kamerasız modeller. Bana kamerası olan bir akıllı saat lazım. Gerekirse bütçeyi arttırabilirim. Bana bir model önerebilir misiniz?
•TCL Movetime
•Havit KW11
Kamera şart değilse kesinlikle ilk önerdiğim saatlerden birisi alınmalı.

•Tcl movetime.
•Havit KW11.

Kamera zorunluluğunu bir şekilde hallettim. Şu anda ilk ilk attığınız şu saati almayı planlıyorum.
8 yaşındaki küçük kardeşim kullanacak. Arayüzü basit midir? Herhangi bir operatörden aldığımız bir SIM kartı takıp kullanılabilir mi? Maalesef pek bilgim yok.

Kamera zorunluluğunu bir şekilde hallettim. Şu anda ilk ilk attığınız şu saati almayı planlıyorum.
8 yaşındaki küçük kardeşim kullanacak. Arayüzü basit midir? Herhangi bir operatörden aldığımız bir SIM kartı takıp kullanılabilir mi? Maalesef pek bilgim yok.
Sim kartı takılmıyor. Yanında telefon taşıması gerek. O yüzden de pek anlamı kalmaz sizin için.

SIM kartı takılmıyor. Yanında telefon taşıması gerek. O yüzden de pek anlamı kalmaz sizin için.

Peki önerebileceğiniz bir model var mı? Küçük kardeşim kullanacak. İstediği zaman biz onu oda bizi arayabilsin istiyoruz.

•Tcl movetime.
•Havit KW11.

Hocam sizin cevabınıza göre hareket edeceğim. Küçük kardeşim kullanacak. İstediği zaman biz onu oda bizi arayabilsin istiyoruz. Kamera olmak zorunda değil. Bütçe 2000 3000'e kadar çıkılabilir.

Son düzenleme:
Peki önerebileceğiniz bir model var mı? Küçük kardeşim kullanacak. İstediği zaman biz onu oda bizi arayabilsin istiyoruz.

Hocam sizin cevabınıza göre hareket edeceğim. Küçük kardeşim kullanacak. İstediği zaman biz onu oda bizi arayabilsin istiyoruz. Kamera olmak zorunda değil. Bütçe 2000 3000'e kadar çıkılabilir.
Piyasada sim kart takılabilen saat var mı bilmiyorum. O bütçe için çok olası da gelmiyor doğrusu ama tabii siz araştırmaya devam edin.

Yeni konular

Geri
Yukarı