2000 TL akıllı saat önerisi

Piyasada SIM kart takılabilen saat var mı bilmiyorum. O bütçe için çok olası da gelmiyor doğrusu ama tabii siz araştırmaya devam edin.

Arkadaşın önerdiği şu saat çocuk saati olarak geçiyor. Acaba SIM kartı takılabiliyor mu?
Bütçeyi aşıyor ama yapacak bir şey yok.

Arkadaşın önerdiği şu saat çocuk saati olarak geçiyor. Acaba SIM kartı takılabiliyor mu?
Bütçeyi aşıyor ama yapacak bir şey yok.
Özelliklerde sim karta tik atmış. Sanırsam var ama emin olmak için bence bir inceleme videolarına da bakın.

Kamera zorunluluğunu bir şekilde hallettim. Şu anda ilk ilk attığınız şu saati almayı planlıyorum.
8 yaşındaki küçük kardeşim kullanacak. Arayüzü basit midir? Herhangi bir operatörden aldığımız bir SIM kartı takıp kullanılabilir mi? Maalesef pek bilgim yok.
Watch Fit 2’nin SIM desteği yok. Telefon görüşmesi bluetooth ile telefon üzerinden yapılabiliyor. SIM desteği istiyorsanız Amazfit Nexo hariç adam akıllı model yok.

Sanırım bütçeyi zorlamayıp bunu alıp geçeceğim. @BehzatAmirim siz önermiştiniz bunu alıyorum.
Hocam çocuk saati gibi olacaksa bu model yoksa SIM destekli Amazfit Nexo.

Watch Fit 2’nin SIM desteği yok. Telefon görüşmesi bluetooth ile telefon üzerinden yapılabiliyor. SIM desteği istiyorsanız Amazfit Nexo hariç adam akıllı model yok.

Hocam çocuk saati gibi olacaksa bu model yoksa SIM destekli Amazfit Nexo.
Küçük kardeşim için çocuk saati gibi olacak. Bu modeli alıyorum o zaman teşekkürler.

Geri
Yukarı