2000 TL altı ekran kartı önerisi

Bütçe
En yüksek 2000 TL

perfectoo

Hectopat
Bütçem en fazla 2000 TL. Bu bütçeyi 100 TL daha aşamam. Ekran kartı önerisi yapabilir misiniz? İlla 2000 TL olmasına da gerek yok tabii ki. Ben RX 580 düşünüyorum. İkinci el olacak.

Bütçem en fazla 2000 TL. Bu bütçeyi 100 TL daha aşamam. Ekran kartı önerisi yapabilir misiniz? İlla 2000 TL olmasına da gerek yok tabii ki. Ben RX 580 düşünüyorum. İkinci el olacak.
Nvdia tarafı istersen ASUS'un GT 1030 Phoenix kartını tavsiye ederim kendim bizzat kullanıyorum ufak bir OC ile en düşük grafikte çoğu güncel oyunda 60 fps üstüne rahat ulaşıyorum.

Hocam RX 500 serisi almanızı tavsiye etmem. Sorun yaşayan çok insan var. GTX 1060 alabilirsiniz.

Hocam bugüne kadar RX570 kullandım hiçbir sorun ile karşılaşmadım. Sorunsuz bir şekilde her şeyin tadını o kart ile çıkarabildim. Bugün kendisini yeni karta geçmek üzere rafa kaldırmak zorunda kaldım. Duygulandım da. İkinci el olarak alınabilir mi bilmiyorum. Temiz bulabilirse almasını öneririm.

Düzenleme: Bunu belirtmem yasak mı bilmiyorum fakat belirttiğiniz modelden ötürü RX570 ile ilgilenirseniz elimdeki kartı almanızı da önerebilirim. Temiz kullanılmıştır. Eğer düşünürseniz iletişime geçebiliriz hocam.

"Ben bu kartı kullanıyorum kesin herkese önermeliyim".

2000 TL bütçeye alacağın en iyi kartlar eğer pazarlık yapmayı biliyorsan 1650 Super ve 5500 XT olur. Olmazsa biraz sıkıntı GTX 1650 pek güçlü bir kart değil RX 500 serisi ile GTX 1000 serisi ise fosil. Şans ve tercih meselesi.

"Ben bu kartı kullanıyorum kesin herkese önermeliyim".

2000 TL bütçeye alacağın en iyi kartlar eğer pazarlık yapmayı biliyorsan 1650 Super ve 5500 XT olur. Olmazsa biraz sıkıntı GTX 1650 pek güçlü bir kart değil RX 500 serisi ile GTX 1000 serisi ise fosil. Şans ve tercih meselesi.

O mantıkla harekete geçip öneri yaptığımı sanmıyorum hocam. Arkadaşın belirttiği bütçeye göre alınabilecek en mantıklı seriler zaten RX500 ve GTX1000 serisi olduğunu düşündüğüm için ve kendim de kullanmış biri olduğum için öyle bir tavsiyede bulundum. Şayet o kadar bütçem olsa RX590 arayışında bulunurdum.
Örneğin geçenlerde bir arkadaşım çevresindeki bir bilgisayarcıdan mining yapılmamış (ne kadar doğrudur bilemem) 2060 ekran kartını 2400 TL'ye alabildi. Bu tarz fırsatlar olduğu müddetçe kimse RX500 ya da GTX1000 serisini önermeye kalkmayacaktır zaten.

O mantıkla harekete geçip öneri yaptığımı sanmıyorum hocam. Arkadaşın belirttiği bütçeye göre alınabilecek en mantıklı seriler zaten RX500 ve GTX1000 serisi olduğunu düşündüğüm için ve kendim de kullanmış biri olduğum için öyle bir tavsiyede bulundum. Şayet o kadar bütçem olsa RX590 arayışında bulunurdum.
Örneğin geçenlerde bir arkadaşım çevresindeki bir bilgisayarcıdan mining yapılmamış (ne kadar doğrudur bilemem) 2060 ekran kartını 2400 TL'ye alabildi. Bu tarz fırsatlar olduğu müddetçe kimse RX500 ya da GTX1000 serisini önermeye kalkmayacaktır zaten.

Sana demedim yahu şu 1030 öneren arkadaşa kinaye yapmıştım. Sizin önerinizde bir sorun yok 2000 TL çok sınırda bir bütçe pazarlıkla koparabilirse iki tane kart var yeni ve güçlü yoksa mecbur RX 580/590/1060 kovalayacak onlar da yaş ve miningden sebep yıpranma riskleri var malum.

Geri
Yukarı