2000 TL Android telefon önerisi

217099

Kilopat
Makaleler
5
Yer
‏‏‏‏‏‏‏‏
Arkadaşlar önceden de böyle bir konu açmıştım, ama bugün arkadaşlarımdan öneri aldığımda birkaçı Xiaomi'nin pek iyi olmadığını, sağlamlığının kötü olduğunu falan söylediler. Xiaomi (Redmi Note 7) yedek bir seçenek olarak kalacak ama başka telefon önerileriniz var mı? Max. 300 TL arttırabilirim bütçeyi.

Xiaomi'yi önermiyorum. Aldığım Xiaomi ürünlerinde (1 telefon ve 1 powerbank) sorun yaşadım.
Onun yerine Huawei'ye yönelebilirsiniz. Örneğin P20 Lite, Mate 20 Lite...

Xiaomi'yi önermiyorum. Aldığım Xiaomi ürünlerinde (1 telefon ve 1 powerbank) sorun yaşadım.
Bu biraz şans işi dostum. Ben de 1 telefon 1 powerbank aldım (MI 6 ve 20K MAh'lik). Ben de çok memnunum, öneririm, markayı kötülemek yanlış bir şey. He bir model kronik sorunlu olur okay de markanın bir sıkıntısı yok bence.

Benim önerim Honor Play. 3 tane arkadaşımda var. Gerçekten güzel telefon. Bayağı F/P. 2200'e bulursun muhtemelen. Şuan Hepsiburada'da 2400 TL.

Arkadaşlar önceden de böyle bir konu açmıştım, ama bugün arkadaşlarımdan öneri aldığımda birkaçı Xiaomi'nin pek iyi olmadığını, sağlamlığının kötü olduğunu falan söylediler. Xiaomi (Redmi Note 7) yedek bir seçenek olarak kalacak ama başka telefon önerileriniz var mı? Max. 300 TL arttırabilirim bütçeyi.
Çevremde bazı kişiler Xiaomi kullanıyor ve daha sorun yaşayanı görmedim. Üstüne yeni huawei alan arkadaşım yaklaşık bir kaç ay içinde telefonunu değiştirdi. Bu çok kötüdür demiyorum. Şahsen bana göre onlara uyup bişeyler almak yerine kullanan birinden bilgi almalısın. Çünkü sitede herkes mükemmelliyetçi olmuş üstüne 2017 yılında çıkan telefonlarla hala hayata devam ediyorlar. GTX 750 kullanıp GTX 1080 Tİ övmek gibi birşey. Bana göre Xiaomi alınır. Hemde çıkardığı telefonlar gerçekten şuanlık bile günün şartlarını gayet iyi karşılayan güzel telefonlar. Örnek istiyorsan Ahmet Emre'nin videolarını izleyebilirsin. Her ince ayrıntısına kadar bilgi veriyor. Bence ufak bir ara daha bekleyip Xiaomi Mi 8 SE'nin indirime düşmesini bekle , olmadı Redmi Note 7 alabilirsin. Zaten 2.000 TL bütçe ilede seni 1 , 2 yıl idare edicek bir Huawei telefon bulman sıkıntılı olabilir. Diğerlerini pek saymıyorum bile. Seni Redmi Note 7 hem bataryası , hem kamerası , hemde barındırdığı SD 660 ile çok memnun ediceğine inanıyorum . Alternatifler ;
-Xiaomi Mi 8 Lite
-Huawei P Smart 2019
-Xiaomi Redmi Note 6 Pro
-Xiaomi Mi 8 SE (özellikle indirimdeyken.)

Honor Play bulamadın mı?

İnternetten alınacaksa bütçeyi zorlamak istemezseniz Mate 20 Lite eğer bütçeyi 70-100 TL arası artırabilirseniz Samsung A50 alınabilir fakat arada çok büyük fark yok ama A50 hem kamera hem performansta bir tık daha iyi.

Eğer mağazadan alınacaksa denilenleri takmayıp Redmi Note 7 veya Honor Play almak.

Redmi Note 7 almak istemiyorsanız ve Honor Play bulamadıysanız mağazadan alınacaksanız kamera önemli ise Huawei P20 Lite performans önemli ise kendimde kullandığım Huawei P Smart 2019 alınabilir.

Bu biraz şans işi dostum. Ben de 1 telefon 1 powerbank aldım (MI 6 ve 20K MAh'lik). Ben de çok memnunum, öneririm, markayı kötülemek yanlış bir şey. He bir model kronik sorunlu olur okay de markanın bir sıkıntısı yok bence.

Benim önerim Honor Play. 3 tane arkadaşımda var. Gerçekten güzel telefon. Bayağı F/P. 2200'e bulursun muhtemelen. Şuan Hepsiburada'da 2400 TL.
Mesajımda hiçbir markayı kötülemedim. Sadece sorun yaşadığımı ve önermediğimi söyledim. "Almayın" gibisinden bir kelime söylemedim. Konuyu açan kişi istediğini alabilir. Ayrıca önerimi de yaptım. O zaman sorun yok.

Honor Play bulamadın mı?

İnternetten alınacaksa bütçeyi zorlamak istemezseniz Mate 20 Lite eğer bütçeyi 70-100 TL arası artırabilirseniz Samsung A50 alınabilir fakat arada çok büyük fark yok ama A50 hem kamera hem performansta bir tık daha iyi.

Eğer mağazadan alınacaksa denilenleri takmayıp Redmi Note 7 veya Honor Play almak.

Redmi Note 7 almak istemiyorsanız ve Honor Play bulamadıysanız mağazadan alınacaksanız kamera önemli ise Huawei P20 Lite performans önemli ise kendimde kullandığım Huawei P Smart 2019 alınabilir.
Honor Play bulamadım, A50 vardı. P20 Lite olabilir fakat biraz eskidiğini düşünüyorum P30'dan sonra. P Smart 2019'dan memnun musun?

Honor Play bulamadım, A50 vardı. P20 Lite olabilir fakat biraz eskidiğini düşünüyorum P30'dan sonra. P Smart 2019'dan memnun musun?
Tüm A101 gittiniz mi bilmiyorum ama hepsine gitmeye çalışın belki yakın köydeki A101 bile olabilir.

P Smart 2019 memnunum kamera düşük ışıkta doğallığı bozuyor fakat kamera kullanmadığım için sıkıntı olmuyor. Performans olarak Kirin 710 Snapdragon 660 yakın performans veriyor.

Tüm A101 gittiniz mi bilmiyorum ama hepsine gitmeye çalışın belki yakın köydeki A101 bile olabilir.

P Smart 2019 memnunum kamera düşük ışıkta doğallığı bozuyor fakat kamera kullanmadığım için sıkıntı olmuyor. Performans olarak Kirin 710 Snapdragon 660 yakın performans veriyor.
Hmm, şimdi Mİ8 SE baktım da, o da iyi sanırım. Sence alınır mı?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı