2000 TL Ayrı Ayrı Alınacak Sistem

Tüh, keşke Cooler Master RC K-380 alsaydınız. O kasa 492W güç verirken, bu 564W veriyor. Her neyse, hayırlı olsun.

FX-8320 seçin, işlemci soğutucu Hyper 212 Evo ve ekran kartı gayet doğru. :)

Not: Kasanın yan kapağına fan takamazsınız. Hyper 212 Evo veya 412S kasanın kapağına tam oturuyor. Anca alttaki yuvaya.

Tüh, keşke Cooler Master RC K-380 alsaydınız. O kasa 492W güç verirken, bu 564W veriyor. Her neyse, hayırlı olsun.

FX-8320 seçin, işlemci soğutucu Hyper 212 Evo ve ekran kartı gayet doğru. :)

Not: Kasanın yan kapağına fan takamazsınız. Hyper 212 Evo veya 412S kasanın kapağınaa tam oturuyor. Anca alttaki yuvaya.

Daha bugün aldım. Yarın değiştirebilirim.

RAM'i ne kadara aldığınızı öğrenebilir miyim? Ben de bu ile Corsair arasında kalmış ve Corsair tercih etmiştim. Bu arada belirteyim. Ben de sizin gibi parça parça alıyorum sistemi. Anakart, ekran kartı ve RAM'im oldu şimdiye kadar. Sırada işlemci, kasa ve SSD var.

İşlemci için bütçeniz varsa FX 8350 almanızı tavsiye ederim . Soğutucu için ise Hyper 212 Evo tavsiyemdir .

Bütçeyi biraz daha zorlayabilirim.

Değiştirmelisiniz, çünkü aralarında fazlasıyla fark var. Ayrıca Asgard'ın öndeki fanı acayip toz çekiyor.

Zaten şuan aldığımın güç kaynağından korkuyorum.

RAM'i ne kadara aldığınızı öğrenebilir miyim? Ben de bu ile Corsair arasında kalmış ve Corsair tercih etmiştim. Bu arada belirteyim. Ben de sizin gibi parça parça alıyorum sistemi. Anakart, ekran kartı ve RAM'im oldu şimdiye kadar. Sırada işlemci, kasa ve SSD var.

234 TL'ye aldım. Arkadaşım Corsair al dedi hep ama bunu tercih ettim. Tercih etmemin nedeni ise Corsair RAM'leri çok büyük. Soğutucuyla zor sığar diye seçtim. Babam sağ olsun monitör ve SSD'yi alacak.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı