2000 TL bütçe ile depolama için disk önerisi

Bütçe
2000

Mustafa ergn

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Kocaeli/Körfez
Daha fazla  
Meslek
Teknik Bilgiler Endrüstiyeli
Anakart
Mortar Max B450M
Arkadaşlar merhaba,

Uygun bütçe dahilinde ve şu günümüz şartlarında en iyi ve sağlam depolama olarak kullanabileceğim, (HDD, SSD ve ya M2 SSD) genel anlamda sadece oyunları saklayabileceğim bir depolama birimi olsun istiyorum. Bu nedenle iyi tercihler sunmanızı bekliyorum.

2TB veya 1TB ama ne kadar yüksek o kadar iyi.

Öncelikle sisteminde M.2 SSD yoksa ve çok oyunculu oyunlar oynuyorsan bence M.2 SSD almalısın.

500 GB olsun ama kaliteli olsun diyorsan:

Orta düzey olsun ama 1TB olsun diyorsan:

Son düzenleme:
Öncelikle sisteminde M.2 SSD yoksa ve çok oyunculu oyunlar oynuyorsan bence M.2 SSD almalısın.

500 GB olsun ama kaliteli olsun diyorsan:

Orta düzey olsun ama 1TB olsun diyorsan:

Bu ürün nasıl?

Kioxia'da DRAM var fakat Kingston'da DRAM yok. Konu sahibi alacağı diske işletim sistemi kuracağı için Kioxia daha mantıklı.

Ben işletim sistemini daha önce aldığım aşağıdaki M2 SSD diskine kurdum oradan devam ediyorum aslında. Aşağıdaki diskte DRAM var galiba.

PNY XLR8 CS3030 500GB 3500/2000MB/s NVMe PCIe Gen3x4 M.2 SSD Disk (M280CS3030-500-RB)

Mantıklı olan disk hangisi karar veremedim sadece oyun depolayacağım.
Yada direkt bunu mu alsam?

Ben işletim sistemini daha önce aldığım aşağıdaki M2 SSD diskine kurdum oradan devam ediyorum aslında. Aşağıdaki diskte DRAM var galiba.

PNY XLR8 CS3030 500GB 3500/2000MB/s NVMe PCIe Gen3x4 M.2 SSD Disk (M280CS3030-500-RB)

Mantıklı olan disk hangisi karar veremedim sadece oyun depolayacağım.
Yada direkt bunu mu alsam?

Sisteminizde zaten bir M.2 SSD bulunuyorsa 1 tane daha almanıza gerek yok. Bir HDD işinizi hayli hayli görür.
Bu bütçedeki en iyi HDD:

Sisteminizde zaten bir M.2 SSD bulunuyorsa 1 tane daha almanıza gerek yok. Bir HDD işinizi hayli hayli görür.
Bu bütçedeki en iyi HDD:
Eyw hocam benim önerdiğim HDD Disk nasıl sizin önerdiğinizden kötü mü?

Yeni konular

Geri
Yukarı