2000 tl bütçe sadece kasa

CaosOfDarknes

Hectopat
Abilerim (yaşım biraz küçüktür de) dediğim gibi 2000 tl bütçem var (ya da babamın bütçesi :D). Sadece kasa almayı düşünüyorum ancak seneye yaz gibi alırım. Niye şimdi açtın diyorsanız o zamana kadar biraz bilgi alayım dedim.

Öncelikle bilgisayarımı toplama istemiyorum. Sebebi : bu işte çok amatörüm. Şuan kullandığım bilgisayar ilk bilgisayarım ancak bunu bile ben seçmedim :D İsteklerime gelirsek en azından 1-2 sene daha yeni çıkan oyunları mediumda kaldırabilsin (Far Cry, Battlefield, vs.), kolay kolay bozulmasın(1-2 sene falan).

Şimdilik sadece bu. Eğer toplama konusunda iyi bi bilgilendiren olursa belki toplama yapabilirim ancak dediğim gibi bu işte sıfırım.

Mutluka toplama bilgisayar almalısın istediğin oyunları o bütçe ile en yüksek ayarlarda oynatabilecek bir sistem toplanabilir. Madem sıfırım diyorsun ilk önce forumda parçalar hakkında açılmış konulara bak bilgi edin. Sistemi alacağın zaman tekrar konu açarsın.

Toplam (KDV Dahil):​
1.557,30 TL
*1.432,72 TL

Sepetimde beklettiğim şöyle bir şey var. Ekran kartına 700-800 lira kalıyor. Hafta sonu indirimiyle 1100 lira civarına gelir. Ancak bu günün orta seviyeli bir kartı seneye çıkan oyunlar yüzünden çok kötü bir ekran kartı durumuna gelebilir. Her zaman yeni ürünler çıkıyor. Alacağın zaman konu aç daha fazla yardımcı olalım.

Şöyle bir sistem alabilirsin. Hafta sonu indirimi ile istediğin yere gelir.

ÜrünFiyatAdetKDV Dahil Tutar*Avantajlı Tutar
CORSAIR
CARBIDE SERİSİ™ 300R 80PLUS 600W MidT ATX SİYAH KASA
189,00 USD437,12 TL*402,15 TL
AMD
FX X8 8350 Soket AM3+ 4GHz 16MB Cache 32nm İşlemci
205,43 USD475,12 TL*437,11 TL
Toplam (KDV Dahil):​
2.593,41 TL
*2.385,94 TL

Seneye alacaksan, seneye konu açacaksın. Forumda biraz takıl. Technopat Youtube sayfasından videoları izle. 3 aya kadar işi çözersin.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı