2000 TL bütçe sneaker önerisi

techislife

Hectopat
2000 TL bütçe sneaker önerisi bekliyorum. Rahat olması ve sağlam olması önemli. Tecrübe önerilerini aktaracak olan arkadaşlara teşekkür ederim şimdiden.

Düz tabanı dert etmiyorsanız ve sağlamlık istiyorsanız vans old skool öneririm taban için Diechmann'dan hafızalı tabanlık alabilirsiniz. Skechers ile hemen hemenaynı rahatlıkta oluyor öyle.

Düz tabanı dert etmiyorsanız ve sağlamlık istiyorsanız vans old skool öneririm taban için Diechmann'dan hafızalı tabanlık alabilirsiniz. Skechers ile hemen hemenaynı rahatlıkta oluyor öyle.

Siyah rengin stoku kalmamış ama not ettim bakayım. Court vision denedim bugün çok rahatsız bir ayakkabı nesini seviyorlar anlamadım.

Çok rahat ben çok memnunum açıkçası .
aynısından aldım bu hafta memnunum sportiveden 2000 tlyi geçecek şekilde birşey daha alırsan 250 tl de indirim oluyor

2000 TL bütçe sneaker önerisi bekliyorum. Rahat olması ve sağlam olması önemli. Tecrübe önerilerini aktaracak olan arkadaşlara teşekkür ederim şimdiden.
sneaker değil ama kyrie flytrap V abi aşşşırı rahat bir ayakkabı şiddetle tavsiye ediyorum

sneaker değil ama kyrie flytrap V abi aşşşırı rahat bir ayakkabı şiddetle tavsiye ediyorum
ayakkabı 1700tl ve nike da %10öğrenci indirimi ile 1530a denk geliyo

Yeni konular

Geri
Yukarı