2000 TL Bütçeye Akıllı Telefon Tavsiyesi

Sayın Hocam ,

Bazı kullanıcıların şikayetleri varmış normal telefonda gezinirken ısınıyor diye ve kamera kayması , kasa açıklığı . Bu sorunlar sadece ilk serilerde mi yaşandı ? Daha devam ediyor mu . Şu anda 700 tl gibi bir para biriktirdim :D bir 700 - 900 arası daha biriktirirsem z2 cepte :D

Birde Z3c mi almak mantıklıdır Z2 mi .

Ben ilk seride aldım bende yok. İlk seride özellikle bazı telefonlarda biraz kasa açıklığı vardı ama problem değil artık. Isınma sorunu normal düzeyde. Çok ısınıyor diyenler Android telefon kullanmamıştır hayatında. Öyle güçlü işlemciye sahip bir telefonun ısınamama durumu yok zaten. Tüm amiral gemilerinde aynı. Bu telefona özel ek bir şey yok. Telefon sürekli elimde bu mesajı bile telefondan yazıyorum. Normal gezinirken ısınma olsa aylardır kullanıyorum bilirim. O konuda söylenenler tamamen uydurma.

Ben ilk seride aldım bende yok. İlk seride özellikle bazı telefonlarda biraz kasa açıklığı vardı ama problem değil artık. Isınma sorunu normal düzeyde. Çok ısınıyor diyenler Android telefon kullanmamıştır hayatında. Öyle güçlü işlemciye sahip bir telefonun ısınamama durumu yok zaten. Tüm amiral gemilerinde aynı. Bu telefona özel ek bir şey yok. Telefon sürekli elimde bu mesajı bile telefondan yazıyorum. Normal gezinirken ısınma olsa aylardır kullanıyorum bilirim. O konuda söylenenler tamamen uydurma.

Bilgilendirmeleriniz için teşekkür ederim

Boyut sorun değilse Compact telefonlar da güzeldir. Fiyatlarına ve boyutlarına göre amiral gemisi performansı verirler. Düşünebilirsin Z3 Compact'ı da.

Z3c'nin yanı sıra HTC E8'i de düşünebilirsin.

Bu arada soruna da cevap vereyim, G2'nin arkasındaki yazılar çirkin bir görüntü oluşturmuyor bana göre ama herkese farklı görünebilir.

2000 tl bütçe ayıracaksan eğer bir defa o listeden S5'şi çıkar çünkü samsungun galaxi mega modeli iphone görünümüne sahip (kısmen) yani sağlam. Aynı zamanda da S5'den üstün özelliklere sahip.
Youtube'de S5 ve Mega karşılaştırması mevcut bi bak derim.

Bana da Z2'!yi @Egemen arkadaşım sevdirdi başka telefona bakma. Ben de Note 3 ile Z2 arasında kalmıştım o zamanlar telefon donanımından anlamazdım ama Z2'nin daha iyi olduğunu çok geç anladım.

Z3c'nin yanı sıra HTC E8'i de düşünebilirsin.

Bu arada soruna da cevap vereyim, G2'nin arkasındaki yazılar çirkin bir görüntü oluşturmuyor bana göre ama herkese farklı görünebilir.

2000 tl bütçe ayıracaksan eğer bir defa o listeden S5'şi çıkar çünkü samsungun galaxi mega modeli iphone görünümüne sahip (kısmen) yani sağlam. Aynı zamanda da S5'den üstün özelliklere sahip.
Youtube'de S5 ve Mega karşılaştırması mevcut bi bak derim.

Galaxy Mega ve One E8 düşünmüyorum :D

Önerileriniz için teşekkür ederim

Tek soru kaldı

Z2 mi Note 4 mü :D ?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı