2000 TL Bütçeye Oyun Sistemi Önerisi

Kubilay0618

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar sadece kasa olmak üzere 2000 TL bütçem var fazlasını aşamıyorum ona göre önerileriniz bekliyorum. Pprofesyonel kişilerin sistem önerilerinide beklemekteyim kararsız kalmamalıyım şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Profesyonel Değilim Yeniyim Uyumlu Olduğundanda emin değilim Ama Arkadaşlarda Onaylarsa İyi Sistem.. 1920 Tl Tuttu

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    48,8 KB · Görüntüleme: 660
Merhaba arkadaşlar sadece kasa olmak üzere 2000 TL bütçem var fazlasını aşamıyorum ona göre önerileriniz bekliyorum. Pprofesyonel kişilerin sistem önerilerinide beklemekteyim kararsız kalmamalıyım şimdiden teşekkür ederim.

valla banada lazım forumda bu konularda prof olan abılerımız rica etsem acaba 2000tl ye toplanabılecek en ıyı oyun sıstemı hakkında bılgı verebılırmı acaba ben kendım yuksek oyunları cod bo 3 gıbı yenı 2015 yuksek sıstemlerı oynarken vıdeo kaydı almayı dusunuyorum bu yuzden donma kasma ısınma takılma gıbı sorunlar olmadan kullanabılecegım bır pc hakkında yardımcı olabılırmısınız lütfen şimdiden teşekkürler :)

Evet ama yüksek ayarlarda hem kayıt, hem oynarken akıcı bir oyun oynayabilir misin onla emin değilim. Buda olabilir DDR3 2.298,29 TL DDR4 2.244,96 TL

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    29,4 KB · Görüntüleme: 507
  • Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    29,6 KB · Görüntüleme: 605
Evet ama yüksek ayarlarda hem kayıt, hem oynarken akıcı bir oyun oynayabilir misin onla emin değilim. Buda olabilir DDR3 2.298,29 TL DDR4 2.244,96 TL
ddr4 daha iyi gibi hocam gelecege donuk daha ıyı olabılır limiti en fazla 250 tl atrtırabılırım benım korkum aldıkdan sonra kasma ısınma vs sorunları olmasından hocam bıraz ondan korkuyorum oyunu oynatır sıkıntısız fakat alttanda vıdeo cekerken sorun olursa o cok kotu olur ondan bıraz korkuyorum .

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı