2000 TL civarı ayakkabı önerisi

BixibeeZy

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam.
Reebok Sportswear Hexalite Legacy Erkek Spor Ayakkabı
New Balance 997H Erkek Spor Ayakkabı
New Balance 997H Erkek Spor Ayakkabı
New Balance 109 Siyah Erkek Günlük Giyim - newbalance.com.tr

Bu modellerden herhangi birini kullanan var mı? Reebok ya da NB almayı düşünüyorum ama kararsız kaldım. Bu modellerden birini kullanan varsa yazabilir mi? Nasıl rahat mı modeller, ayağı ağrıtıyor mu? İçindeki taban nasıl? Bir de Rabsteps güvenilir mi?

Son düzenleme:
Hocam attığınız ayakkabılardan ayrı olarak bazı ayakkabılar atacağım, hepsi sizin attıklarınızdan daha üst ve kaliteli modeller. (Nike'yi kendim de aldım ve şiddetle öneriyorum, Nike'nin kendi sitesinde 3900 TL)

Asics de on numara çok rahattır.

Not: Sepette indirim de var.

Hocam attığınız ayakkabılardan ayrı olarak bazı ayakkabılar atacağım, hepsi sizin attıklarınızdan daha üst ve kaliteli modeller. (Nike'yi kendim de aldım ve şiddetle öneriyorum, Nike'nin kendi sitesinde 3900 TL)

Asics de on numara çok rahattır.

Not: Sepette indirim de var.

Hocam düz taban giyemiyorum ayağımı agrıtıyor. Özellikle dunk Jordan Air Force modelleri. Bir de wunder güvenilir mi?

Daha geçen hafta aldım hocam, orijinal geldi ayakkabı. Zaten Şişli ve Kadıköy'de mağazaları da var.

Dediğiniz modellere bakacağım. Ama önceliğim rahatlık. New balance arıyorum aslında ama attığınız modellere de bakıyorum. Böyle tabanı düz olmayan içindeki taban da kalın olan rahat olan ayağı kaplayan bir ayakkabı arıyorum aslında. Bir de bu sitedeki indirimler ne zamana kadar?

Dediğiniz modellere bakacağım. Ama önceliğim rahatlık. New balance arıyorum aslında ama attığınız modellere de bakıyorum. Böyle tabanı düz olmayan içindeki taban da kalın olan rahat olan ayağı kaplayan bir ayakkabı arıyorum aslında.
Anladım, tabii rahatlık sizin ayak şeklinize göre değişir. Daha kaliteliden kastım malzeme kalitesi vb. olarak daha uzun ömürlü ayakkabılar. Genelde Asics'i çok rahat bulur kullanıcıları, daha önce hiç denediniz mi?

Anladım, tabii rahatlık sizin ayak şeklinize göre değişir. Daha kaliteliden kastım malzeme kalitesi vb. olarak daha uzun ömürlü ayakkabılar. Genelde Asics'i çok rahat bulur kullanıcıları, daha önce hiç denediniz mi?

Asics hiç denemedim ve bu sitedeki diğer indirimli ürünleri bulamadım baktım da.

Merhaba hocam. Düz taban giyemiyorum demişsiniz. Önceliğiniz rahatlık ise kesinlikle Skechers'dan şaşmamanızı öneriyorum. Bir sürü farklı marka ve model ayakkabı sahibi birisi olarak bir kere giydin mi bir daha başka marka giyemiyorsun o derece rahatlar. Bazı üst modeller bütçenizi aşabilir ama bütçenize uygun model de bulacağınıza eminim. Kesinlikle bakmalısınız.

Merhaba hocam. Düz taban giyemiyorum demişsiniz. Önceliğiniz rahatlık ise kesinlikle Skechers'dan şaşmamanızı öneriyorum. Bir sürü farklı marka ve model ayakkabı sahibi birisi olarak bir kere giydin mi bir daha başka marka giyemiyorsun o derece rahatlar. Bazı üst modeller bütçenizi aşabilir ama bütçenize uygun model de bulacağınıza eminim. Kesinlikle bakmalısınız.

Hocam geçen hafta 2880'e skechers cok güzel bir ayakkabı aldım ama iade ettim giymeden. Rahatlığını bilirim skechers in ama malzeme kalitesi çok kötü dediler 2 3 ay sonra yıpranmaya başlıyor dediler.

Sneaker Modelleri - WUNDER artan fiyata göre sıralayıp soldan numaranızı seçin ürünleri görürsünüz.

Gördüm sağ olun.

Geri
Yukarı