2000 TL Civarı Hazır veya Toplanmış PC Önerisi

goodpick

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhabalar, kredi kartımız olmadığı için PC toplayamıyorum. Mayıs'ta hazır pc alacağım. LoL ve CS:GO oynayacağım. Hazır bilgisayarı taksitle alacağım. Toplama bilgisayar satan, taksitle alabileceğim bir yer bulursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle hazır PC almanı tavsiye etmiyorum. Eğer 2000TL nakit varsa/olacaksa elinizde PayPal Kart'ı ücretsiz olarak eve isteyebilirsiniz. Daha sonra kartı PayPal hesabınıza ekleyerek rahat rahat kullanabilirsiniz.

Vatan bilgisayara git. 2000Tl ye LoL ve CS:GO oynayacağını söyle sana uygun bir PC toplayıp verirler. Hazır alıp paranı boşa harcama.

Son düzenleyen: Moderatör:
2000TL nakit bulamam maalesef. Ama her ay PayPal'a para yatırabilirim. Bu yöntem işe yarar mı? Aylık 350TL diyelim. Her ay PayPal'a 350 TL yatırsam sorun çıkar mı?

2000TL nakit bulamam maalesef. Ama her ay PayPal'a para yatırabilirim. Bu yöntem işe yarar mı? Aylık 350TL diyelim. Her ay PayPal'a 350 TL yatırsam sorun çıkar mı?
Hayır, neden çıksın ki. PayPal Kartı tavsiye etmemim sebebi Ininal gibi limite sahip olmaması.

Vatan bilgisayara git. 2000Tl ye LoL ve CS:GO oynayacağını söyle sana uygun bir PC toplayıp verirler. Hazır alıp paranı boşa harcama.
Verecekleri sistemin performansı 1000TL'lik bir notebook ile aynı olacaktır, emin ol.

upload_2015-4-25_11-46-57.png

Bu sistemi tercih edebilirsin. İntel sistem seçmen daha uygun olacaktır diye düşünüyorum. Kulaklığı çıkarabilirsin ileride rame upgrade edebilirsin. Ben öyle yapacağım şahsen yarın sipariş veriyorum.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    45,1 KB · Görüntüleme: 472
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı