2000 TL civarı laptop önerisi

Buna bir bakın derim 940M (4 GB) ekran kartı var.

Arkadaşlar daha çok iş için ama günlük film izleme. Powerpoint, word, video düzenleme gibi programlarda sıkıntı çıkarmayacak. Tercihen hafif ve ekran kalitesi yüksek. Benim şu anki laptop alttaki özelliklere sahip bu bilgisayara eşit ya da daha üstün bir bilgisayar arıyorum.
PB-BILGISAYAR.txt adlı eki önizle.

PB-BILGISAYAR.txt.
625 KB

Bu arada özellikleri göremedim buraya yazsan olur mu?

2000TL'ye sıfır laptop çok zor mejbur 2. el 940M / 940MX'li seçenekler var onun haricinde 2000TL'ye bana göre en iyi 0 bilgisayar bu.
4 GB RAM Radeon 520 (2 GB) ekran kartı AMD A9 işlemcisi var bir 4 GB RAM taksanız bile yeter mi bilmiyorum. Bütçenizi 3200TL yapsanız daha iyi şeyler bulabiliriz. Eğer onu yapamazsnız para biriktirmek zorundasınız veya masaüstü bilgisayar toplayabilirsiniz arkadaşlar size yardım eder masaüstü bilgisayar konusunda.

Bu arada özellikleri yazabilir misiniz ben göremedim de daha iyi yardımcı olabilirim.
Bu arada özellikleri yazabilir misiniz ben göremedim de daha iyi yardımcı olabilirim.

Operating System
Windows 7 Professional 64-bit SP1
CPU
Intel Core i5 480M @ 2.67GHz 63 °C
Arrandale 32nm Technology
RAM
4,00GB Dual-Channel DDR3 @ 532MHz (7-7-7-20)
Motherboard
Packard Bell EasyNote TM85 (CPU)
Graphics
Genel PnP Monitör (1366x768@60Hz)
1023MB NVIDIA GeForce GT 420M (Acer Incorporated [ALI]) 59 °C
Storage
465GB Seagate ST500LT012-1DG142 ATA Device (SATA ) 42 °C
Optical Drives
MATSHITA DVD-RAM UJ890AS ATA Device
2000TL'ye sıfır laptop çok zor mejbur 2. el 940M / 940MX'li seçenekler var onun haricinde 2000TL'ye bana göre en iyi 0 bilgisayar bu.
4 GB RAM Radeon 520 (2 GB) ekran kartı AMD A9 işlemcisi var bir 4 GB RAM taksanız bile yeter mi bilmiyorum. Bütçenizi 3200TL yapsanız daha iyi şeyler bulabiliriz. Eğer onu yapamazsnız para biriktirmek zorundasınız veya masaüstü bilgisayar toplayabilirsiniz arkadaşlar size yardım eder masaüstü bilgisayar konusunda.

Bu fiyata onerebileceginiz bilgisayar nedir?

Bu fiyata onerebileceginiz bilgisayar nedir?

Şunlarada bakabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı