2000 TL claw tutuş için fare önerisi

Bütçe
2000TL

ichroxy

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
・AMD Ryzen 5 7600X
・MSI B650-P WIFI
・Galax RTX 4060 EX 1-Click OC
・Neoforza Trinity (2x16) 7200Mhz CL34
・Kingston KC3000 1TB
・Arctic Liquid Freezer II 240mm
・Lian Li Lancool II
Öncelikle merhaba, yeni bir sistem (PC) toplamaya karar verdim ve fare için önerilerinize ihtiyacım var. Daha önce (ınternet kafe vb.) kullanmış olduğum fareler Gamepower Ursa, DeathAdder Elite ve DeathAdder v2.

FPS oyuncusuyum bu yüzden kablolu kullanmak istiyorum. Şu anda Razer'den genel olarak memnunum (sensör ve shape) ve bundan dolayı DeathAdder V2 ve DeathAdder V3 arasında kaldım. Sizce hangisini tercih etmeliyim veya başka model öneriniz var mı? Şimdiden zaman ayırdığınız için teşekkürler.

El uzunluğu = 21cm, el genişliği = 8cm ve tutuş şekli = claw.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle merhaba, yeni bir sistem (PC) toplamaya karar verdim ve fare için önerilerinize ihtiyacım var. Daha önce (ınternet kafe vb.) kullanmış olduğum fareler Gamepower Ursa, DeathAdder Elite ve DeathAdder v2.

FPS oyuncusuyum bu yüzden kablolu kullanmak istiyorum. Şu anda Razer'den genel olarak memnunum (sensör ve shape) ve bundan dolayı DeathAdder V2 ve DeathAdder V3 arasında kaldım. Sizce hangisini tercih etmeliyim veya başka model öneriniz var mı? Şimdiden zaman ayırdığınız için teşekkürler.

El uzunluğu = 21cm, el genişliği = 8cm ve tutuş şekli = claw.
DeathAdder ergo seri aslında. Claw biraz zor. 2. el kapalı kutu VGN Dragonfly falan bulursanız alabilirsiniz. GPX shape.

DeathAdder ergo seri aslında. Claw biraz zor. 2. el kapalı kutu VGN Dragonfly falan bulursanız alabilirsiniz. Gpx shape.

Viper 8KHz'i yazmayı unutmuşum VGN Dragonfly, ona da bir bakayım.

@Hyuuga Neji öneriniz için teşekkür ederim, F1 Pro güzelmiş ama 4KHz için dongleını bulamadım.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı