2000 TL Ekipman Önerisi

Hamdi Gökgül

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar, bu seneyle birlikte ekipmanlarımı yenilemeye karar verdim. Monitör, mouse, klavye ve kulaklık almak istiyorum. Bu dörtlü için ayırabileceğim bütçe 2000 lira civarıdır. Ürünler iyi olursa bu fiyat biraz daha taşabilir ama fazla değil. Şimdiden önerilere açığım. Genel olarak gaming ürün olmaları tercihimdir.

Selamlar, bu seneyle birlikte ekipmanlarımı yenilemeye karar verdim. Monitör, mouse, klavye ve kulaklık almak istiyorum. Bu dörtlü için ayırabileceğim bütçe 2000 lira civarıdır. Ürünler iyi olursa bu fiyat biraz daha taşabilir ama fazla değil. Şimdiden önerilere açığım. Genel olarak gaming ürün olmaları tercihimdir.

Monitörünü seçmemiz için bilgisayarının özelliklerini yazman gerekiyor.

Eğer ki bilgisayarınız iyiyse, ilk kanım monitörü 144hz almanız olacaktır. Bu da yaklaşık 1000TL tutacak. Kalan 1000TL ile kendim 5 aydır kullandığım ve çok memnun olduğum SteelSeries Apex M500, Razer Deathadder Elite ve Razer Kraken USB önerebilirim, kulaklığı imkanınız var ise Arctis 5 veya 3 de yapabilirsiniz.
Steelseries Apex M500 Mekanik Oyuncu Klavyesi | Steelseries | Mekanik Oyuncu Klavyeleri Steelseries Apex M500 Mekanik Oyuncu Klavyesi Oyuncuların Güvenilir Marketi GameEkstra.com 'da

Razer DeathAdder Elite 16.000 DPI Optik Gamer Mouse | Razer | Optik Sensör Gamer Mouse Razer DeathAdder Elite 16.000 DPI Optik Gamer Mouse Oyuncuların Güvenilir Marketi GameEkstra.com 'da

Razer Kraken USB Gamer Kulaklık | Razer | Usb Kulaklık Razer Kraken Analog Kulaklık ( Mikrofonsuz) Oyuncuların Güvenilir Marketi GameEkstra.com 'da

Steelseries Arctis 3 Mavi Gamer Kulaklık | Steelseries | 7.1 Surround Ses Kartlı Kulaklık Oyuncuların Güvenilir Marketi GameEkstra.com 'da

ASUS 24'' VG245HE Free-Sync 1ms 75hz EyeCare Gaming Monitör | Asus | 24''-26'' Oyuncuların Güvenilir Marketi GameEkstra.com 'da
Ayrıca monitörde 24"ten büyük bir monitör almayın zira eğer rekabetçi oyunlar oynuyorsanız ( Cs, LoL, Dota vs. ) monitörün çok büyük olmaması işinize gelecektir.

Fare olarak Rival 310 veya 500'e de yönelebilirsiniz. Zira özellikle 310 daha yeni bir model.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı