2000 TL ekran kartı önerisi

Bütçe
2000TL

Sherlock1232

Zeptopat
Daha fazla  
Merhabalar öncelikle şu an onbourd bir sistem kullanıyorum ve yeni nesil oyunları en kötü düşük ayarlarda oynamak istiyorum ve çok fazla bilgim yok. Bütçem 2000TL.
İşlemci: i7 3.nesil
RAM: 8 GB DDR3.
Bana yardımcı olursanız sevinirim. Ufak tefek araştırmalar yaptım ve şu anki piyasada GT 1030 tavsiye ediyorlar ama yine de tek seferlik bir alım hakkım oluğu için sizlere danışmak istedim.

Merhabalar öncelikle şu an onbourd bir sistem kullanıyorum ve yeni nesil oyunları en kötü düşük ayarlarda oynamak istiyorum ve çok fazla bilgim yok. Bütçem 2000TL.
İşlemci: i7 3.nesil
RAM: 8 GB DDR3.
Bana yardımcı olursanız sevinirim. Ufak tefek araştırmalar yaptım ve şu anki piyasada GT 1030 tavsiye ediyorlar ama yine de tek seferlik bir alım hakkım oluğu için sizlere danışmak istedim.

GTX 1050 2 GB, GTX 960 rahat bulunur 2. Elde sıfır alacaksanız parasını hak eden bir kart yok 2K ya.

Fikirleriniz ve tavsiyeleriniz için teşekkürler sahibinden gibi 2.el yerlerden aynı fiyat bandında benim sistemime uygun parçalarda önerebilirsiniz illaki 0 olmasına gerek yok tekrardan teşekkürler.
1 sene önce 900 TL'ye GTX 970 4 GB almıştım. Bu piyasanın hali ne olacak acaba? 2000 TL'yi çöp ekran kartlarına vermek çok üzücü.

Böyle bir dönemde maalesef bunlara kaldık bende pek iç açıcı bulmuyorum ama oyun açlığımda bastıramıyorum açıkçası el mahkum.

1 sene önce 900 TL'ye GTX 970 4 GB almıştım. Bu piyasanın hali ne olacak acaba? 2000 TL'yi çöp ekran kartlarına vermek çok üzücü.
Tam 15 ay önce 750'ye almıştım ben de... Üzücü...
Hepinize teşekkürler tavsiyeleriniz için ve onların sonucunda su parçayı buldum iyi midir sizce?
Garantisi de varmış güzel, teste sokun da...

Hepinize teşekkürler tavsiyeleriniz için ve onların sonucunda su parçayı buldum iyi midir sizce?

Ölün ilan hocam bunabakabilirsiniz:

Yeni konular

Geri
Yukarı