2000 TL Ekran Kartı Önerisi

O zaman GTX1660ti oneririm cunku GTX1660 almak yerine nefret etsen bile RX580/590 alman cok daha mantikli olur.
Nefret ettiğimden değil, AMD kartlardan memnun değilim. Şanssız bir insan olduğum için sorunlar hep bana denk geliyor olamaz bence.
Asus aslında iyi bir marka bir sorun yaşayacağınızı sanmam.
Maalesef sorun yaşadım. Arızalı ürünü Benchmark'tan geçti diye 3 sefer sorunsuz diyerek geri gönderdiler.

RX590 8GB al bence ya da GTX1660Ti'ın GIGABYTE ya da MSI VENTUS XS modelini alabilirsin

ASUS 1660Ti için PSU'nun yeterli olacağını düşünüyorum. Sizce yeterli mi?

ASUS'un STRIX kartları harika kartlardır. Gerçi Gaming X de öyle. Yalnız ASUS servisinin eline düşmesin kimse. Servisi rezillikten başka bir şey değil.

Kolay kolay bozulmaz ama alınabilir.

ASUS'un STRIX kartları harika kartlardır. Gerçi Gaming X de öyle. Yalnız ASUS servisin eline düşmesin kimse. Servisi rezillikten başka bir şey değil.

Kolay kolay bozulmaz ama alınabilir.
Servisi gerçekten rezalet. Telefonda sorunu anlatmamı istiyorlar, 2-3 dakika boyunca susmadan detaylı şekilde anlatıyorum, ardından bana dediği şey : "Kart, benchmark'tan geçiyor ama?" Hahaha Gerçekten çok kötü durumdalar. Bu yüzden ASUS'a pek sıcak bakmıyorum.

STRIX 1660Ti tüm marka ve modellerin içinde en iyisi bence. 2100 TL'ye bulduysanız kaçırmayın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…