2000 TL El terletmeyen Fare Önerisi

Bütçe
2000

retrower

Kilopat
Merhabalar, yaklaşık 7 yıldır G700s kullandım, şimdi her yeri dökülüyor farenin. Onun yerine kaliteden hiç kısmadan yine 7-8 yıl götürecek bir mouse arıyorum ve önerilerinizi bekliyorum:
  • El Terletmeyecek (bunun için özel tasarlanmış fareler tercihim)
  • Ayarlanabilir makro tuşları olacak (minimum 4 tane)
Beklentilerim bunlar. Bütçem 2000 TL'ye yakın. Duruma göre biraz daha çıkabilirim üstüne.

Hocam o kadar makro tuşları dipdibe olan bir fareyi kullanmak çok zor olur. Profesyonel oyun amaçlı fare arıyorum.
Bu fareyi al geç hiç araştırma bile yabancı forumlarda terleyen eller için en iyi mouse seçildi.
Olabilir bunu düşüneceğim, G700s tarzı makro tuşu çeşitliliği yok sanırım, bir de oyun için performansı nasıl acaba, ms değeri vs.?

Hocam 2.attığınız bayağı bir ilgimi çekti. Sadece 2 tane makro tuşunun olması hariç harika bir fare. Ancak özelliştirilebilme seçeneği 2 makro tuşu nedeniyle çok az. Altlı üstlü olsaydı G700s gibi siparişi geçmiştim bile

Hocam 2.attığınız bayağı bir ilgimi çekti. Sadece 2 tane makro tuşunun olması hariç harika bir fare. Ancak özelliştirilebilme seçeneği 2 makro tuşu nedeniyle çok az. Altlı üstlü olsaydı G700s gibi siparişi geçmiştim bile

2.attığımı bende kullanıyorum çok memnunum tabi benim makroyla işim yok o kısım tamamen tercih meselesi. İlk attığım modelde 4 adet tuş var sağda 2 solda 2 olmak üzere. Onu da düşünebilirsiniz. Oda çok iyi bir mouse.

Geri
Yukarı