2000 TL FPS oyunları için klavye önerisi

mertkoray

Kilopat
Daha fazla  
2000 TL bandında %60 hariç klavye önerisi yapabilir misiniz, klavyeler hakkında pek bir bilgim yok.
Ağırlıklı olarak FPS oyunu oynuyorum, F1 F2 tuşlarının olması tercihimdir teşekkürler.

2000 TL bandında %60 hariç klavye önerisi yapabilir misiniz, klavyeler hakkında pek bir bilgim yok.
Ağırlıklı olarak FPS oyunu oynuyorum, F1 F2 tuşlarının olması tercihimdir teşekkürler.
Xpg summoner red veya silver switch modelini düşünebilirsiniz. Red switch modelini memnuniyetle kullanıyorum, ancak bildiğim kadarıyla artık sadece silver switch satılıyor. O da sessiz ve iyidir ama

Özür dilerim sanırım klavye artık satılmıyor, 4-5k gibi fiyatlar yazılmış. Benim önerimi es geçin..

Konuyu açmadan önce araştırdım bu klavyeyi hocam yeşil rengindeki tuşlar transparan değil mavi (mavi anahtar) yazanın tuşları transparan renkler gözüksün istiyorum ama mavi çok sesli yazan arkadaşlar var ne tavsiye edersiniz.

Konu sahibinin tam boy gibi şartı olmamış.
Buna da bakılabilir.

Tuşlar transparan mı hocam tam anlayamadım da Ajazz AK992 mi bu mu daha iyi olur.

Eğer 100% klavye bakıyorsanız böyle bir şey olabilir

Diğer seçenekler daha iyi gibi duruyor hocam bakayım bir bunada sağ olun.

Konuyu açmadan önce araştırdım bu klavyeyi hocam yeşil rengindeki tuşlar transparan değil mavi (mavi anahtar) yazanın tuşları transparan renkler gözüksün istiyorum ama mavi çok sesli yazan arkadaşlar var ne tavsiye edersiniz.

Tuşlar transparan mı hocam tam anlayamadım da Ajazz AK992 mi bu mu daha iyi olur.

Diğer seçenekler daha iyi gibi duruyor hocam bakayım bir bunada sağ olun.
Transparan olması lazım. @Yağız Özel kullanıyordu. 5087B kesinlikle daha iyi olur.

Transparan olması lazım. @Yağız Özel kullanıyordu. 5087b kesinlikle daha iyi olur.

Ben geceleri bile RGB açmıyorum monitörün ışığı yetiyor bana kalırsa RGB ışığı yeterli. Şarjı RGB açmadan günde 12-14 saat kullanımla 1-1.5 hafta gidiyor rahat. RGB açarsam 20 saat gibi bir kullanımda bitiyor. Switch'leri sessiz seviyorsanız tam sizin için. Ekstra olarak red Wine Switch seçeneği mevcut beyaz halinde. Beyaz hali bana kalırsa daha iyi ben alırken stokları yoktu sanırım olsaydı onu alırdım.

Net bir şekilde söyleyebilirim AK992'den iyidir. Tam istiyorsanız AK992 veya 5108b almanız ideal olur. 5108b kullanmaktan keyif aldığım bir klavyedir. Bana kalırsa 5087B'den daha rahat kullanımı var. Jöle mor Switch'lere bayıldım resmen normalde blue tarzı Switch'leri sevmem.

Mavi renginin mavi tuşları şeffaf hocam sadece. Mavi anahtar pek önermem sesi çok çıkıyor tek yaşamıyorsanız kesinlikle kavga çıkarır. Onun yerine red veya brown alabilirsiniz. Brown rede göre daha sesli sanırım. Ekstra olarak 5087b red Wine Switch versiyonunu alabilirsiniz. Ses testi bu şekilde red Wine Switch versiyonunun.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Transparan hocam da ben geceleri bile RGB açmıyorum monitörün ışığı yetiyor bana kalırsa RGB ışığı yeterli. Şarjı RGB açmadan günde 12-14 saat kullanımla 1-1.5 hafta gidiyor rahat. RGB açarsam 20 saat gibi bir kullanımda bitiyor. Switch'leri sessiz seviyorsanız tam sizin için. Ekstra olarak red Wine Switch seçeneği mevcut beyaz hali bence daha iyi.

Net bir şekilde söyleyebilirim AK992'den iyidir.

Kabloyla bağlayarak kullanacağım hocam o şu an için çok mühim değil de uzun süreli götürmesini ve memnun etmesini isterim. Klavyenin resmini atma şansınız var mı YouTube kanallarında aynı renkli olan modelin incelemesini göremedim. Akko 5108B modeli 3000 TL civarına denk geliyor bütçeyi biraz sarsar o model.

Yeni konular

Geri
Yukarı