2000 TL FPS oyunları için klavye önerisi

Kabloyla bağlayarak kullanacağım hocam o şu an için çok mühim değil de uzun süreli götürmesini ve memnun etmesini isterim. Klavyenin resmini atma şansınız var mı YouTube kanallarında aynı renkli olan modelin incelemesini göremedim.
Horizon versiyonu bu şekilde ekstra gelen keycapsleri takmadım bu halini daha çok sevdim. Bana kalırsa retro versiyonu horizondan daha iyi çünkü red wine black switchlerden bir tık daha sesli gibime geldi ve görünüm daha iyi. Yukarıdaki attığım videodaki retro versiyonudur.
IMG_20240327_190638.jpg

Horizon versiyonu bu şekilde ekstra gelen keycapsleri takmadım bu halini daha çok sevdim. Bana kalırsa retro versiyonu Horizon'dan daha iyi çünkü red Wine Black Switch'lerden bir tık daha sesli gibime geldi ve görünüm daha iyi. Yukarıdaki attığım videodaki retro versiyonudur.
Eki Görüntüle 2175619

Hocam sağ olun fotoğraf için bu ürünü bir inceleyeyim Akko 5108B biraz pahalı kaçıyor bu fiyat bandında tam klavye olarak başka önerebileceğiniz var mıdır yoksa 5087B modelini alırım gibi duruyor.

Hocam sağ olun fotoğraf için bu ürünü bir inceleyeyim Akko 5108B biraz pahalı kaçıyor bu fiyat bandında tam klavye olarak başka önerebileceğiniz var mıdır yoksa 5087B modelini alırım gibi duruyor.
Numlock tuşunu çok kullanmıyorsanız bence pek önemi yok 5087B ve 5108B hangisini alırsanız sizi üzeceğini pek düşünmüyorum. Tekrar belirteyim jöle siyah switchlere bana aşırı sessiz geldiği için pek önermiyorum. Red wine switchlere sahip retro versiyonunu öneririm kesinlikle. İleride Türkçe keycaps alırsanız uyumludur büyük enter tuşuna sahip olduğu için.

NumLock tuşunu çok kullanmıyorsanız bence pek önemi yok 5087B ve 5108B hangisini alırsanız sizi üzeceğini pek düşünmüyorum. Tekrar belirteyim jöle siyah Switch'lere bana aşırı sessiz geldiği için pek önermiyorum. Red Wine Switch'lere sahip retro versiyonunu öneririm kesinlikle. İleride Türkçe keycaps alırsanız uyumludur büyük enter tuşuna sahip olduğu için.

Akko 5087B de sadece jöle siyah kalmış gözüküyor seçeneklerde hangisini seçeceğim.

Beyazı da transparan mı hocam değil gibi duruyor. Beyazda depozito fiyatı da artıyor hocam.

Aynı hocam 2sinin de vergisi. Satın al kısmında 300 uyguluyor. Amazon'da fiyata göre değişiyor sadece vergi. Hocam transparan olması çok önemli değil zaten RGB ışığı yeterli. Attığım videoya bakın isterseniz.
Yanlış bilgi vermişim pardon transparan değil yani ışık geçirmiyor keycapsler dediğim gibi RGB ışığı zaten yeterli ileride AliExpress'den transparan keycaps sipariş edebilirsiniz çok pahalı değildir büyük ihtimal.

Son düzenleme:
Aynı hocam 2sinin de vergisi. Satın al kısmında 300 uyguluyor. Amazon'da fiyata göre değişiyor sadece vergi. Hocam transparan olması çok önemli değil zaten RGB ışığı yeterli. Attığım videoya bakın isterseniz.

Yanlış bilgi vermişim pardon transparan değil yani ışık geçirmiyor keycapsler dediğim gibi RGB ışığı zaten yeterli ileride AliExpress'den transparan keycaps sipariş edebilirsiniz çok pahalı değildir büyük ihtimal.

Sizdeki mavi modelde mi transparan değildi hocam, sağ olun hocam ilgilendiğiniz için büyük ihtimalle alacağım ürünü.

Yeni konular

Geri
Yukarı