2000 TL G-SYNC monitör önerisi

Bütçe
2000
GTX 1080 ile 2K oynayabilir miyim?

FPS oyunlari oynayacaksan ve ben esporcu olmak istiyorum diyorsan TN panel tavsiye ederim.

Acer KG2451 24.5 inç 240Hz TN panel monitör 2400TL internette ki en ucuz TN panel 240Hz olabilir, ghosting illaki yaşayacaksın TN panel de alsan IPS panel de alsan VA panel de alsan BenQ kullanmadığın surece %100 ghosting olur ne kadar olur bilemem ama olur yani sana tavsiyem 240Hz alacağına BenQ XL2411k al DyAc, color vibrance, TN panel, 144Hz, gerçek 1ms, bu DyAc özelliği ghosting %100 engelleyen bir şey XL2411p alacağına 200TL daha verirsin XL2411k alirsin ghosting %0'a düşer kesinlikle yaşamazsin fakat şunu diyeceğim sana oyunları eğlencesine oynuyorum ghostingmiş gecikmeymis umrumda değil keyfine bak kardeşim Monster VA panel 240Hz al keyfine bak BenQ'nun monitörlerinden abartılacak bir şey yok BenQ sadece biraz daha iyi bu ghostint olayında fakat şu abartıliyor yok BenQ dışındaki monitörler çok kötü yok bilmem ne bos yapıyor insanlar monitörler sapa sağlam çalişiyor 1ms ve ghosting olayı abartılıyor BenQ yalakası olmuş millet tamam süper monitör ama tovbe haşa allahmiş gibi BenQ dişindaki monitörler leş 1ms degil demek cok yanlış ASUS da güzel monitör yapiyor mesela beğeniyorum ASUS monitör üretimine biraz daha önem verse BenQ'yu geçeceğini düşünüyorum ve ıpspanel, vapanel alacaksan kesinlikle ASUS tavsiye ederim şuam VG249Q kullanıyorum IPS panel 144Hz, HP 5zu08aa TN panel144Hz 1ms kullandim fark yok ms olayında 1ms olayı gerçekten abartı.

24 inç olacak diye bir şey yok yanlış düşünüyorsun ben de BenQ XL2411k alacağım fakat bu monitör de düsünüyorum fiyatı iyi özellikleri super...240Hz varken 1ms %0ghosting var diye BenQ almaya çok gerek yok bence o kadar da önemli değil bu monitör de ghosting fazla olacagini sanmiyorum fakat %10-20'lik bir ghosting olabilir fakat o kadar da hissettirmez içinde Samsung panel kullaniliyor.
Samsung panel bir şey değiştirmiyor. Değiştiriyorsa yazın bilgilenelim.
Ghosting bu üründe çok daha çok var ve yapı kalitesi de kötü.

Geri
Yukarı