2000 TL HDMI girişli 144 Hz Monitör Önerisi

Bütçe
2200
HDMI kablonuz 1.3 ve üzerini destekliyorsa 144 Hz alırsınız.
Teşekkür ederim öneriniz için.

Evet, alabilirsiniz. 1 tane HDMI 2.0 ve 2 tane de HDMI 1.4 portu var.
Sağolun hocam. O zaman bu monitörü alıyorum. Tavsiye eder misiniz peki?

Teşekkür ederim öneriniz için.

Sağolun hocam. O zaman bu monitörü alıyorum. Tavsiye eder misiniz peki?
Bilgisayar başında geçirdiğiniz zamanın tamamını rekabetçi oyunlarda geçiriyorsanız en iyi tercih olacaktır.

Bilgisayar başında geçirdiğiniz zamanın tamamını rekabetçi oyunlarda geçiriyorsanız en iyi tercih olacaktır.
@LaMorte Hocam merhaba, birkaç yorumunuzu gördüm anladığım kadarıyla monitörlere ilginiz var. Rica etsem bana 1500-1600 aralığında IPS panel monitör önerebilir misiniz? Hiç anlamıyorum monitör işinden. Önceden kullandığım monitör 8 bit IPS panel ve 1920x1080 'di ve güzeldi. 24 inç curved olmayan bir öneriniz var mı acaba günümün büyük bir kısmını (yarısından çoğu) bilgisayar başında geçiriyorum ve oyun ile işim yok genelde yazılım ile uğraştığımdan.

Film, dizi gibi işleri laptopun kendi ekranı ile hallediyorum hocam. Nadiren onlar için monitörü kullanıyorum fakat çok önemli değil, çoğunlukla oyun amaçlı kullanıyorum. Teşekkür ederim.

Hocam birkaç yorumunuzu gördüm anladığım kadarıyla monitörlere ilginiz var. Rica etsem bana 1500-1600 aralığında IPS panel monitör önerebilir misiniz? Hiç anlamıyorum monitör işinden. Önceden kullandığım monitör 8 Bit IPS panel ve 1920x1080'di ve güzeldi. 24 inç Curved olmayan bir öneriniz var mı acaba günümün büyük bir kısmını (yarısından çoğu) bilgisayar başında geçiriyorum ve oyun ile işim yok genelde yazılım ile uğraştığımdan.

Konu açmak en iyisi olur ama şöyle bırakayım.
Eğer USB portlarına ihtiyacınız oluyorsa portlar açısından zengin.

Buradan sonra standart pivot önerisi olacak ve link kalabalığı olmasın diye sürprizbozan içine aldım, tıkayarak açabilirsiniz.
https://www.epey.com/monitor/msi-pro-mp242p.html
Pivot aramıyorsanız

Konu açmak en iyisi olur ama şöyle bırakayım.
Eğer USB portlarına ihtiyacınız oluyorsa portlar açısından zengin.

Buradan sonra standart pivot önerisi olacak ve link kalabalığı olmasın diye sürprizbozan içine aldım, tıkayarak açabilirsiniz.
https://www.epey.com/monitor/msi-pro-mp242p.html
Pivot aramıyorsanız
Öneriler için teşekkürler MP242P kafama yattı gibi. Bir de forumda VP249QGR efsanesi dönüyor F/P diye neredeyse herkes öneriyor. Onun hakkında düşünceniz nedir benim için uygun olur mu?

Öneriler için teşekkürler MP242P kafama yattı gibi. Bir de forumda VP249QGR efsanesi dönüyor F/P diye neredeyse herkes öneriyor. Onun hakkında düşünceniz nedir benim için uygun olur mu?
Dell S2422HG önerimdir ama VA ve curved. Ancak bütçedeki çoğu >144Hz IPS panelden daha iyi renkler verecektir. Bütçe çıkarsa yukarıda önerilen 24G2U'yu tercih edin derim ama şu sıralar fahiş fiyatlarda dolanıyor.
Dell S2422HG: %90 NTSC (CIE:1976)
VP249QGR: %72 NTSC (CIE:1953 sanırsam)
Ama bu vp249qgr'ın kötü olduğu anlamına da gelmez. Yine de daha iyi tercihler olacağını unutmayın.

Dell S2422HG önerimdir ama VA ve curved. Ancak bütçedeki çoğu >144Hz IPS panelden daha iyi renkler verecektir. Bütçe çıkarsa yukarıda önerilen 24G2U'yu tercih edin derim ama şu sıralar fahiş fiyatlarda dolanıyor.
Dell S2422HG: %90 NTSC (CIE:1976)
VP249QGR: %72 NTSC (CIE:1953 sanırsam)
Ama bu vp249qgr'ın kötü olduğu anlamına da gelmez. Yine de daha iyi tercihler olacağını unutmayın.
Anladım hocam tercihim sürprizbozan içerisinde attığınız MSI, DELL ya da BENQ' dan yana olacak. Üçünün de olumsuz yorumunu pek göremedim seçim yapmam zor olacak biraz o yüzden :D Curved deneyimleme şansım olmuştu ve nedense hiç hoşuma gitmedi. Son olarak bir sorum daha olacak. Dediğim üçlüden tercih yapacak olsaydınız hangisini tercih ederdiniz kalite ve olası durumlarda garanti süreci vs. de hesaba katarak. Vakit ayırdığınız için teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı