2000 TL i5 4570 için ekran kartı önerisi

MauroIcardi09

Hectopat
Makaleler
1
Hepinize iyi günler diliyorum. 2014 yılında alınmış marka bir PC kullanıyorum. Fakat artık ekran kartı değişimi yapmayı düşünüyorum. Şu anki ekran kartım AMD Radeon HD 8510 1 GB. Casper anakartım var. Aslında aklımda GTX 1050 Gaming var fakat sizin tavsiyelerinize güveniyorum. Bütçem 2.000TL. RAM arttıracağım için daha fazla fiyat bütçe oluşturamıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Anakartınız destekliyorsa, bu ekran kartı alınılabilir.

İşlemciniz GTX 1650 kaldırıyor sanırım. Bu videoyu izleyin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

ben aynı işlemcide hem 750 ti denedim hemde şu anda 960 4gb var 3A oyunlarda bişey beklenmez zaten online oyunlarda ve eski-orta oyunlarda gayet memnunum 250-300 fps arası sana tavsiyem işlemci değiştirmeye yönelik ekran kartı alman eğer ki büyük oyunlar oynuyosan 1660s olabilir mesela sadece online oyun yeterli diyosan ikinci el 960 dediğim gibi gayet başarılı bence csgo da 250-300 alıyorum valo da aynı şekil

RX 5500 XT alabilirsiniz. Güç kaynağınız yeterlidir umarım.

RX 5500 XT alabilirsiniz. Güç kaynağınız yeterlidir umarım.

Ne kadar olması gerek güç kaynağının?

Anakartınız destekliyorsa, bu ekran kartı alınılabilir.

Bunlarla da ilgileniyorum fakat işlemcimde maksimum performans göstermezler diye düşünüyorum.

Ne kadar olması gerek güç kaynağının?

Bunlarla da ilgileniyorum fakat işlemcimde maksimum performans göstermezler diye düşünüyorum.
Pek bilgim yok fakat 2.000 TL'ye alınılabilecek en iyi seçenekler bunlardır. Bütçe artarsa aklınızda bulunsunlar.

Güç kaynağı için de 550W yeterli hocam.

Kaliteli bir 450W yetecektir.

Geri
Yukarı